Pevná a plná prsa můžete mít i bez plastické operace a drahého spodního prádla

Loading...

Snad každá žena si přeje mít pevná a krásná ňadra, které k udržení svého tvaru nebudou potřebovat drahé spodní prádlo. O tuto část těla je třeba stále pečovat, stejně jako o jakoukoli jinou. Právě proto existují cviky a různé rady, které k perfektnímu tvaru dopomohou. Plastické operace mnoho žen děsí a jiné na ně nemají dostatečné finanční prostředky. Podívejte se tedy, jak o ně pečovat přírodní cestou.

Posilujte svaly z pohodlí domova

U malých ňader postačí, pokud je zpevněné prsní svalstvo. Vyhraďte si denně pár minut pro domácí cvičení a zpevňujte z pohodlí domova. Najděte široký prostor, kde se můžete volně pohybovat a vyzkoušejte několik jednoduchých cviků. Nejprve provádějte klasické kliky, poté lze rozpažovat s pomocí jednoručních činek a nakonec se věnujte širokým klikům.

Doplňky stravy

Také farmaceutický průmysl zaměřuje svou pozornost na tyto dámské problémy. Nebojte se v lékárně zeptat odborníků, kteří vám mohou doporučit účinné doplňky stravy. Stejně jako každý jiný doplněk, vyžaduje mírnou pomoc. Proto se i nadále věnujte cvičení a na pilulky spoléhejte jen minimálně.

Příliš horké koupele

Jestliže se každý večer oddáváte horké koupeli, neděláte svému tělu službu, spíše naopak. Občasný relax v teplé vaně může mít pozitivní dopady na zdraví, avšak příliš horká voda oslabuje pevnost ňader. Raději si pořiďte masážní houbu, pomocí které budete ňadra několikrát týdně masírovat ve střídavě teplé a studenější vodě. Hrudník se prokrví a poprsí nebude mít chuť se posouvat stále níže.

Masážní náčiní a správný výběr spodního prádla

Masáž lze provádět i mimo vanu, a to konkrétně s pomocí gelů a mastí. Na trhu jsou také k mání nástroje, které jsou k masáži přímo určené.

Dále také dbejte na výběr spodního prádla. Pravidelně vyměňujte obnošené podprsenky, které již ztratily své důležité vlastnosti. Hlavní je, abyste se při jejím nošení cítila pohodlně, neobtěžoval vás nepříjemný tlak nebo nevyhovující velikost.

Foto: Pixabay.com

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Autor: Anna Štěpánková

Maminka se zájmem o zdravý životní styl. Miluje dlouhé procházky přírodou zakončené posezením v dobré restauraci.

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na