Bradavice, černé tečky a skvrny okamžitě zmizí. Tuto domácí kúru ještě nikdo nepřekonal

S bradavicemi, stařeckými skvrnami a dalšími nedokonalostmi pleti se můžete snadno rozloučit díky přírodním metodám, které mají skvělé účinky na řadu kožních defektů. Některé jsou virového původu, za jinými stojí stárnutí a nezdravý životní styl. Na každý problém existuje přírodní metoda, která ho buď zcela odstraní, nebo zmírní.

Stařecké skvrny

Stařecké a pigmentové skvrny se řadí k palčivým problémům, které se vyskytují až u poloviny dospělé populace. Často za nimi stojí mechanické dráždění kůže, ale příčina není zcela jasná. Mívají různou velikost a objevují se na viditelných částech těla, které jsou vystavené slunečním paprskům.

Pomocí přírody je můžete natolik zesvětlit, že nebudou na první pohled vidět. Smíchejte sůl s citronovou šťávou, do této směsi namočte gázu a skvrny opakovaně potírejte. Případně můžete k potírání skvrn využít i zázvor, který má také zesvětlující účinky. Brzy uvidíte první výsledky.

Bradavice

Tyto neškodné kožní výrůstky si také pěstovat nemusíte. Je několik možností, jak se jich zbavit. Můžete vyzkoušet esenciální oleje, například čajovník, který má antimikrobiální účinky. Ten vám pomůže zbavit se bradavic už za 12 dní. Případně smíchejte citrónovou šťávu s medem, zakryjte obvazem a nechte přes noc působit. Opakujte dle potřeby.

Foto: Shutterstock

Černé tečky

Na černé tečky můžete vyzkoušet rozmixovat vaječný bílek s citrónovou šťávou. Masku nanášejte na obličej postupně ve vrstvách. Nakonec ji setřete čisticím tampónkem namočeným v černém čaji.

Tipy pro krásnou pleť

Abyste si krásnou pleť udrželi co nejdéle, chraňte svou pokožku před sluncem. Pomůže i celkově zdravý životní styl a dostatek živin, vyhýbání se kouření, snížení stresu a dostatečná hydratace. Pleť ošetřujte šetrně a bez používání silné chemie.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments