Češi přišli na skvělý způsob, jak ušetřit v Albertu. Nakupujte třeba za polovičku

Ceny potravin a dalšího zboží základní potřeby jsou dnes velmi ožehavým tématem, které řeší kdekdo. Obchodní řetězce teď čelí podezření, že zneužily své tržní síly a zdražovaly nadměrně, čímž dostaly mnoho domácností do potíží.

Na druhé straně, i velcí hráči na trhu nabízejí možnosti, jak v nich můžete za nákupy ušetřit nemalou částku. Podívejme se na to, jakým způsobem lze levně nakupovat třeba v Albertu.

Nainstalujte si aplikaci

Dnes už se bez aplikace toho kterého řetězce neobejdete a výjimkou není ani Albert. Tedy obejdete, ale nikoliv v případě, že chcete nakupovat co možná nejlevněji. Zde se můžete registrovat do věrnostního programu, který vám umožní využívat exkluzivních slev. Budete také získávat kredity, které potom můžete převádět na slevy na nákupy.

Sbírejte body

Albert pravidelně pořádá nejrůznější akce se sběrem bodů. Ty bylo dříve nutné sbírat na papírové kartičky, ale teď je vše integrováno právě v aplikaci. Pokud nasbíráte dostatek bodů, máte nárok na určité věci zdarma nebo s vysokou, až 80% slevou. Často jde třeba o hračky nebo potřeby do domácnosti.

Pročítejte akční letáky

Stále platí, že Albert každý měsíc přináší velmi zajímavé cenové akce, které inzeruje ve svém letáku. Ty už bohužel nedistribuuje na řadu adres v papírové formě, ale stále si ho můžete pročíst digitálně, třeba v aplikaci. Akční nabídka začíná vždy ve středu, a pokud jde o potraviny, slevy dosahují až 60 %.

Foto: Shutterstock

Mimořádné akce

Albert se často spojuje s adekvátními partnery a spolu přinášejí zákazníkům zajímavé akce. Nedávno to byl například případ platebních karet Visa. Pokud jste s takovou kartou zaplatili nákup za více než 500 korun, obdrželi jste slevový kupón ve výši 50 korun, což už je zajímavé.

Kupujte privátní značky

Obchodní řetězec Albert se v posledních letech pustil do velkého rozvoje svých privátních značek, kterým dříve příliš neholdoval. Často nabízejí velmi dobrou kvalitu za výrazně nižší cenu než značková konkurence. Privátních značek je hned několik: Albert, Albert Excellent, Albert Fresh Bistro, Česká chuť, Natures Promes, Sommelier Collection nebo Perla.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments