Jaká znamení se k sobě vůbec nehodí? Možná jste si partnera vybrali úplně špatně a nikdy to nemůže fungovat

Věříte na horoskopy? Pokud ano, nebo se o ně trochu zajímáte, tušíte, že každé znamení zvěrokruhu má svá specifika. Jsou lidé, kteří se k sobě podle horoskopu absolutně nehodí, a přesto jim to funguje. Jejich soužití ale bývá komplikovanější a snáze se v něm vyskytnou problémy. Vybrali jste si partnera dobře?

K ohnivému Beranovi se nehodí Rak, Váhy ani Kozoroh

Beran je ohnivé znamení, Rak pro něj bude příliš klidný a přecitlivělý. Váhy, které jsou klidnější a váhavé, si s ním také nebudou rozumět a Kozorozi by ho zase příliš uzemňovali.

Býk si nerozumí s hrdými Lvy, Štíry a Vodnáři

Býk, který vyžaduje velkou dávku respektu, může ve vztahu s hrdým Lvem narazit. Nevypočitatelný Štír nebo volnomyšlenkářský vodnář pro něj také nebudou ti praví.

Lehkomyslným Blížencům vadí organizované Panny a nebudou si rozumět ani se Střelcem a Rybou

Blíženci jsou specifické a lehkomyslné znamení. Organizovanější Panny nebo náladoví střelci je tedy mohou snadno popouzet. Většinou se muž Ryba naučí ženu Blížence poslouchat a vztah tím utrpí.

Rakům nesednou Váhy, Kozoroh ani Beran

Zatímco Váhy dokážou snad zranit Rakovy city, Kozoroh je na ně moc chladný a Beran zase moc akční. Není pro ně snadné vybrat vhodného partnera.

Foto: Shutterstock

Lvovi vadí silná znamení, Štír, Vodnář a Býk

Lev je král zvířat, autorita, která se nesnese s jinými silnými znameními. Býk, Štír ani Vodnář pro něj nebudou ti praví.

Klidné Panny ničí svobodomyslní Blíženci, Ryby a Střelci

Panny milují řád a organizovanost. Bohužel zasněná, chaotická a svobodomyslná znamení je budou velmi vytáčet.

Váhy si nesednou s Kozorohem, Beranem a Rakem

Berani i Kozorozi jsou pro Váhy příliš dominantní. Váhy totiž rády vztah řídí. Přecitlivělost Raků zase mohou brát jako slabost.

Štír nemůže být s Vodnářem, Býkem nebo Lvem

Tato znamení jsou si podobná, Štír potřebuje mnoho obdivu a to mu tato znamení neposkytnou. Vodnáři zase vyžadují velké množství svobody.

Střelci nepochopí Ryby, Blížence ani Panny

Klidné ryby jim připadají nudné, Panny zase příliš vážně a pro přelétavost Blíženců už vůbec nemají pochopení.

Foto: Shutterstock

Klidní Kozorozi versus Berani, Raci a Váhy

Snílci Raci a Váhy pro ně nejsou vhodní partneři, protože se budou bát, že je chtějí ovládnout. Beranova vznětlivost jim taky nebude imponovat, vyžadují klid.

Nezávislí Vodnáři si nebudou rozumět s Býky, Lvi a Štíry

Ačkoliv jsou sami nezávislí, Štíři jsou pro ně samostatní až moc. Lvi jsou příliš specifičtí a Býci je mohou stahovat k zemi, což jim nebude dlouhodobě vyhovovat.

Klidné ryby neumí žít s impulsivními Blíženci, ani s Pannami a Střelci

Blíženci jsou pro Ryby až moc impulsivní a Panna je bude zase omezovat v kreativitě. Přelétavý a povrchní Střelec by je zase utrápil.

Samozřejmě, soužití těchto znamení se nevylučuje a není to jen o horoskopu. Pokud žijete se znamením, se kterým byste neměli, a přesto vám to klape, je to skvělé. Pokud se teprve seznamujete, můžete zkusit tyto tipy využít.

Foto: Shutterstock, zdroj: Review42

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Iris
Iris
2 let

Nesmysly.
Pokud chcete vědět, jestli se dva lidé k sobě hodí, musíte jim udělat skutečný horoskop – sluneční znamení nestačí. A ani tehdy to nemusí fungovat, pokud u obou neznáte přesný čas narození nebo prostě něco špatně vyhodnotíte.