Nejkrásnější ženy podle horoskopu. Tahle znamení se pyšní největší vnitřní nádherou, patříte mezi ně?

V každém horoskopu se uvádí charakteristika osobnosti, která odpovídá danému znamení. Ale co kdybychom se podívali na to, jak se jednotlivé zvěrokruhy projevují v oblasti krásy a jaké jsou nejkrásnější ženy dle horoskopu?

Lev (23. července – 22. srpna)

 Lvi jsou obvykle charismatické a sebevědomé povahy. Mají výrazné rysy a rády se obklopují luxusem. Jejich krása spočívá v dokonalém make-upu a úpravě vlasů.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beranky jsou obvykle sebevědomé a odvážné. Mají výrazné rysy a rády si hrají s make-upem. Jejich krása spočívá v odvaze vyzkoušet nové styly a výrazné barvy.

Blíženci (21. května – 20. června)

 Blíženci jsou známí svým veselým a hravým charakterem. Mají mladistvou krásu a často vypadají mnohem mladší, než ve skutečnosti jsou. Jejich krása spočívá v plných rtěnkách a výrazných očích.

Rak (22. června – 22. července)

Račice chtějí vypadat žensky a romanticky, a to se projevuje i v jejich výběru oblečení. Rády volí lehké a vzdušné šaty nebo sukně s jemnými detaily, doplněné decentním make-upem a elegantními účesy.

Foto: Shutterstock

Váhy (23. září–23. října)

Váhy milují krásu a harmonii, a snaží se ji zachovat i v jejich vzhledu. Nosí rády elegantní a decentní oblečení s jemnými detaily, doplněné decentním make-upem a rovnými vlasy.

Panny (23.8. – 22.9.)

Panny jsou velmi pracovité a pečlivé, a mají tendenci se soustředit na detaily. Ženy ve znamení panny jsou známé svou krásou, ať už jde o perfektní vzhled nebo dokonalý styl.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štírky jsou velmi vášnivé a intenzivní osobnosti, a mají tendenci vyzařovat tajemství a sílu. Jde o velmi charismatické znamení.

Býk (21. dubna – 20. května)

 Býci mají rádi luxus a kvalitu, a to se projevuje i v jejich vzhledu. Preferují elegantní a klasický styl, jako jsou třeba šaty na přehlídce, s decentním make-upem a hladkými vlasy.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments