Největší lemplové podle znamení. Takové muže doma v žádném případě nechcete

Snílkové, fantastové a lidé, kteří více mluví či plánují, než jednají. Možná za jejich nepraktičností nestojí povahový rys, ale seskupení hvězd v době jejich narození. Zjistěte, která čtyři znamení neumí přiložit ruku k dílu.

Emotivní berani

Berani se nechávají velmi často unést a nedokáží úplně domyslet důsledky svých činů. Umí se zasnít i během dne a jsou pohlceni představami o budoucnosti. Roztomilé na beranech je to, že se dovedou nadchnout podobně jako puberťáci a slepě následují emotivní rozhodnutí. S praktickými a rutinními činnostmi to mají horší, protože je láká vše nové.

Rozpolcení blíženci

Když se muž narodí ve znamení blížence, je to jako by měl uvnitř dvě různé osoby. Umí se zaplést do vlastních fantazií, propadají snům a bohužel často lžou. Ačkoliv jsou to zpravidla inteligentní osoby, záměrně přehlížejí fakta a následují jen vlastní představy. Jejich přáním je mít perfektní a klidný život, dobře placenou práci a milujícího partnera. Málokdy ale dokáží pro tyto cíle něco obětovat nebo tvrdě pracovat na jejich dosažení. Často jsou odkázáni na život ve snech a představách.

Foto: Shutterstock

Ochranář rak

O mužích narozených ve znamení raka se říká, že mají tvrdou skořápku a nestaví na odiv vlastní pocity. Je to jejich ochrana proti tomu, aby jim mohl kdokoliv ublížit. Namísto reality všedního světa si vybírají spíše vysněné světy a fantazii. Řídí se především intuicí a milují, když na sebe dokáží strhnout pozornost. Často se nechávají rozptýlit a mají problém soustředit se v danou chvíli jen na jednu konkrétní věc. Jakmile se nechají unášet na vlně snů a představ stává se jim, že se vzdají příležitosti proměnit sen ve skutečnost.

Zasněné ryby

Ryba je největším snílkem a o mužích narozených ve znamení ryb to platí zejména. Kromě běžného života si tvoří druhý svět a život mezi nebem a zemí, nechávají se unášet sny a plány. Odtržení od reality je u nich tak silné, že se straní společnosti, aby se mohli ponořit do vlastního snového světa. Jsou výborní v kreativních povoláních a uměleckých profesích, ale realita běžného života je pro ně vzdálená.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments