Tyhle ženy jsou největší bordelářky podle horoskopu. Vážně si dejte pozor, budete se štítit u nich i najíst

Každý člověk má své vlastní životní zkušenosti, osobnostní rysy a preference, které ovlivňují jejich chování a postoje. Některé ženy mohou být organizované a pečlivé ve svém prostředí, zatímco jiné mohou mít rády spontánnost a neformálnost. Kromě jiného na to má vliv i znamení horoskopu.

Býk

Býci, kteří touží po luxusní, moderní a krásně čisté domácnosti, často mají problém udržovat ji v takovém stavu sami. Občas mají období, kdy je úklid prostě na jejich síly. Přestože existují výjimky, kdy se rozhodnou, že už nemohou snášet nepořádek kolem sebe a pustí se do úklidu, většinu času se vyhýbají gruntování. Často se stane, že se po jejich bytě válí odložené oblečení a věci jsou pohozené na podlaze. I když požadují pořádek a řád ve svém prostředí a dbají na vzhled svého příbytku, raději se spoléhají na někoho jiného, kdo udržuje jejich domov útulný a čistý.

Ryby

Ryby, jako známí snílci zvěrokruhu, často propadají svým představám a zapomínají na praktičnost. Místo úklidu se nechávají unášet světem svých fantazií a hledají výmluvy, proč právě teď není ten správný čas na mytí podlahy nebo ustlání postele, kterou stejně večer zase rozestelou.

Jejich nepraktičnost může jít až tak daleko, že si nevšimnou spadlého závěsu a nechají ho ležet na zemi. Pokud se na nějakém místě odloupne barva nebo se poškrábe nábytek, využívají toho a těší se z nového rustikálního vzhledu. Neuspořádanost u Ryb se nevytvoří najednou, ale postupně se rozšiřuje. Pokud žijete s Rybami, buďte opatrní. Malý nepořádek na začátku se totiž může postupem času rozšířit po celém domě.

Foto: Shutterstock

Vodnář

Vodnáři jsou bezpochyby mistři nepořádku mezi všemi znameními. Přestože dokážou ostře kritizovat nepořádek v domácnosti ostatních a nešetří při tom slovy, sami se s pořádkem potýkají jen neochotně. Pro všechny muže, které sní o upraveném a uklizeném prostředí, se život s vodnářem může stát noční můrou.

Život s vodnářkou může být vzhledem k jejich nepořádnosti poněkud náročný. Je nutné najít rovnováhu mezi jejich kreativitou a neuchopitelností úklidu. Možná je nejlepší se s vodnářem dohodnout na kompromisu a najít společný způsob, jak udržet domácnost přijatelně upravenou.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments