Vojta Dyk otevřeně promluvil o vážné nemoci manželky. Jejich vztah se změnil od základu

Zpěvák a herec Vojta Dyk to pravděpodobně v posledních letech dotáhl na naprostý vrchol popularity. Je v nejlepších letech a daří se mu absolutně ve všem, na co sáhne. Exceluje ve filmových i seriálových rolích, a do toho navíc vystupuje se svou kapelou.

Přišla zkouška

Zároveň ale platí, že nežije životem běžných celebrit, které vymetají nejrůznější večírky a nechávají se u toho fotit bulvárem. Vojta Dyk dokonce ani nemá sociální sítě, kde jeho kolegové jednoduše zpeněžují svou popularitu. Jemu to však za to nestojí. Má zjevně odlišné hodnoty, za což ho také mnozí velmi obdivují.

Pojí se však s tím i skutečnost, že o jeho soukromí víme relativně málo. Logicky nenechává nahlédnout do své kuchyně při každé příležitosti, ale když už se objeví něco vážného, je ochoten o tom otevřeně promluvit. A tak nedávno popsal velké trable své manželky, kterou je další uctívaná filmová hvězda Tatiana Vilhelmová.

Vždy se řešil velký věkový rozdíl, který mezi sebou Dyk a Vilhelmová mají. Jejich vztahu tak zpočátku dával šance jen málokdo. Ukazuje se však, že má velmi silné základny, a to i když prošel značně složitou zkouškou.

Foto: Shutterstock

Změnil se mu život

Nebylo to dlouho poté, co se dali dohromady, a Tatianu stihla vážná nemoc. Dostala zánět mozkových blan. Tím se podle Vojty Dyka doslova všechno změnilo. Zatímco do té doby byly vyznavači hektického života a on sám holdoval třeba adrenalinovým sportům, tohle se jako mávnutím proutku změnilo.

Jak teď sám přiznává, jeho hodnoty se skutečně začaly měnit přibližně před deseti lety, kdy byla manželka nemocná. Tehdy oba hodně pracovali a museli okamžitě zvolnit.

Přiznal také, že do té doby ignoroval signály svého těla, že by měl zvolnit. To se ale otočilo a tyto znaky začal více vnímat. K rozvoji ke klidnější povaze potom bylo dalším krokem narození vlastního dítěte. Spolu s Tatianou přitom vychovávají i její dvě děti z předchozího manželství.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments