Ženská znamení, která mají nejlepší vkus a umí v tom chodit. Máte ji doma, nebo je to navždy šedá myš?

Máme je kolem sebe. Ty ženy, které působí, jako by se s módním vkusem už narodily. Vždy dokonale sladěné, vždy ve vrcholné formě. Horoskop nám může nabídnout určitý vhled do toho, zda mají některé ženy ve svém znamení dispozice pro styl více než jiné.

Žena Lvice

Lev je znamením charisma a sebedůvěry. Lvice milují nápadné barvy, trendy potisky a nebojí se experimentovat. Jejich hlavním heslem je “být viděn a slyšen”. Ať již jdou kamkoli, jejich sebedůvěra je tak silná, že jakákoli volba oblečení na nich vypadá skvěle.

Žena Váha

Ženy Váhy jsou vždy ztělesněním elegance. Jejich smysl pro módu je směsí aktuálních trendů a klasiky, což je činí jedněmi z nejlepších ve světě módy. Nezapomeňte, že je ovlivňuje planeta Venuše, což jim dodává extra nádech ženskosti.

Žena Býk

Býk je znamení, které oceňuje luxus a kvalitu. Módní výběr ženy Býka je vždy pečlivý a promyšlený. Preferuje kvalitní a nadčasové kousky, které vyniknou v jakékoli situaci. Ačkoli je pohodlí na prvním místě, nikdy by neobětovala styl.

Foto: Shutterstock

Žena Štír

Máte-li v okolí ženu, která kombinuje tajemství s nápaditostí, je velmi pravděpodobné, že je to Štírka. Tyto ženy milují hloubku a intenzitu, což se projevuje i v jejich módním stylu. Často volí tmavé barvy, které kombinují s výraznými kousky, aby vytvořily silný kontrast. Jejich oblíbenými doplňky jsou často šperky s tajemnými symboly nebo kameny.

Jak je poznáte?

Pokud vidíte ženu, která nosí nápadité oblečení, s výraznými doplňky, může to být Lvice. Váhu zase poznáte tak, že vykouzlí dokonalý outfit bez ohledu na to, zda jde o pracovní nebo společenskou událost. Jejich outfit je vždy promyšlený do posledního detailu. Když uvidíte ženu, která kombinuje kvalitu a pohodlí, a přesto vypadá naprosto okouzlující, jde pravděpodobně o Býka.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments