Znamení zvěrokruhu, která zůstanou navždy chudá. Nikdy se jim nepodaří zbohatnout

Mít štěstí a vyhrát v loterii, dokázat proměnit zajímavý nápad v realitu a vydělat na tom, založit úspěšnou firmu. Je mnoho cest k bohatství. Jsou ale znamení, kterým se snové bohatství bude vyhýbat. Která znamení zvěrokruhu zůstanou vždycky chudými?

Bohatství pro podnikavé duše

Pokud nezískáte snové bohatství dědictvím, restitucí, výhodným sňatkem nebo náhodným štěstím v loterii, musíte se k němu dopracovat vlastní cestou a úsilím. Jistě se shodneme na tom, že je zapotřebí podnikavý duch, odvaha, touha zkusit něco nového a zdravý přístup k riskování. Člověku nesmí chybět schopnost prosadit se a hájit vlastní zájmy. Některým znamením tyto vlastnosti nechybí a mají otevřenou cestu k bohatství. Jiné jsou odsouzeny k chudobě a pohádkové bohatství se jim bude vyhýbat.

Harmonické a klidné váhy

Váhy jsou naprogramovány k tomu, aby vycházeli se všemi kolem. Nesnáší hádky a snaží se co nejvíc vyhnout konfliktům. Vždy se chtějí ostatním zalíbit, a proto bývají k jiným štědří, ale sebe ošidí. Zároveň jsou ale impulzivní a dokáží utratit najednou vysokou sumu peněz, ačkoliv po zbytek měsíce spíše šetří. Váhy nemají dobré vyhlídky na bohatství.

Pracovitý střelec

Znamení pečlivé a pracovité. Takový je střelec. Dokáže si peníze vydělat a umí s nimi hospodařit. Bohužel je ale dobrodružnou povahou a je schopný velké částky utratit za zábavu nebo novinky. Střelci se cítí bohatí a šťastní, když jsou naplněni zážitky. To, že mají prázdnou peněženku jim příliš nevadí.

Foto: Shutterstock

Marnotratný vodnář

Vodnáři jsou fandové do pokrokových technologií. Nejlépe se cítí, když jsou obklopeni špičkovým a moderním zařízením. Jakmile se objeví nová řada elektroniky nebo mobilního telefonu, hned jej chtějí mít. Peníze si neumí dlouho udržet, proto jsou řazeni mezi znamení, která budou mít k bohatství složitou a trnitou cestu.

Citlivé ryby

Zvěrokruh ukrývá znamení, které má hlubokou touhu pomáhat druhým. Ryby jsou citlivé, vnímavé a velmi empatické. Neštěstí druhých nesnáší dobře. Chtějí ostatní podporovat a jsou obětaví. Pro sebe toho nepotřebují mnoho, dokáží spoustu peněz rozdat. Jako podnikatelé nebývají příliš obratní.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments