Aplikujte na vlasy brazilský keratin. Zajistí zdraví a lesk až na několik měsíců

Trápí vás suché, lámavé a poškozené vlasy? Existuje spousta různých tipů a triků, které slibují účinné domácí ošetření vlasů. Novinkou na trhu je také brazilský keratin, který se o vaši hřívu spolehlivě postará, jak u kadeřníka, tak z pohodlí domova. K celé kůře postačí jen keramická žehlička, lahvička keratinu a čistící šampon.

Proč je tato maska oblíbená

Za velmi krátkou dobu si brazilský keratin získal mnoho oblíbenců. Dokáže totiž vlasy perfektně narovnat, dodat jim lesk a pružnost, a to po dobu až několika měsíců. Jediná kúra postačí k tomu, abyste se pyšnila krásnou hřívou bez další zbytečné práce.

Jak vybírat produkt

Na trhu se současně objevilo také mnoho podvodných nabídek. Je třeba, aby se jednalo o keratinovou masku, která funguje na principu zažehlování. Balení vybírejte dle délky vlasů a také volte z různých vůní. Je důležité myslet na to, že aroma s vámi bude po nanesení ve dne v noci, a proto se raději vyhýbejte silným vůním.

Postup

Vlasy nejprve dokonale umyjte pomocí čistícího šamponu. Odstraníte z nich nečistoty a různé chemické látky, které by překážely keratinu v účinku. Poté následuje vyfoukání a nanášení keratinu po celé délce vlasů. Nepříjemný zápach, který způsobují štiplavé výpary dráždící oči, je nutné vyhánět pryč z místnosti. Délka působení je přibližně půl hodiny, a poté se opakuje proces foukání. Jednotlivé prameny je potřeba zažehlit keramickou žehličkou. Celý proces se opakuje až do chvíle, kdy jste úplně spokojeni.

Následná péče

Tím ovšem péče o vlasy zdaleka nekončí. Abyste si mohli užívat dlouhotrvající výsledek, nespínejte vlasy do účesů, nemyjte si několik dalších dnů hlavu a netočte pomocí kulmy do jiného tvaru. Celá kúra tak splní svůj účel a bude dělat parádu až na několik měsíců, po nichž bude potřeba proces zopakovat.

Domácí péče se může pohybovat kolem několika stovek, s prací kadeřnice se cena vystoupá na tisícikoruny, avšak v mnoha případech si můžete být jisti úspěchem. V kadeřnickém salonu lze celou kúru při neúspěchu také reklamovat, což u mnoha zákazníků zvyšuje důvěru.

Autor: Tereza Hotovcová

Zdravý životní styl a objevování nových receptů je něco, co ji vždy naplňovalo, a proto se zde s vámi dělí o své poznatky.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments