Banka dá 3000 Kč každému Čechovi, který požádá. Lidé slaví, peníze úplně zadarmo

Dnes představují bankovní klienti opět velmi vítanou komoditu. Zatímco v minulých letech se o ně banky nijak zvlášť nepraly, protože jejich peníze nemohly jednoduše zhodnocovat, teď je tomu přesně naopak. Pokud do banky přinesete peníze, dostanete docela slušný úrok, ovšem banka vaše prostředky uloží u České národní banky a jen za to dostane ještě více.

Kdo vám to dá?

Je to opravdu jednoduchý byznys, a tak nepřekvapí, že se jednotlivé české banky snaží přilákat co možná nejvíce klientů, respektive odlákat od své konkurence. Protože to je přesně to, co na tomto plně saturovaném trhu probíhá. Svou banku už má doslova každý a jedinou možností, jak získat nového klienta, je přetáhnout ho od konkurence.

Některé banky za tímto účelem zařadily skutečně těžký kalibr, kdy lidem slibují jednoduše peníze na ruku, když si u nich založí účet. Jednou z takových bank je Raiffeisenbank, která má už nějakou dobu spuštěnou atraktivní akci. Nabízí tři tisíce korun každému, kdo si u ní otevře účet. To je velmi jednoduché a dá se to provést online.

Foto: Shutterstock

Takhle to chodí

Následně bude daný člověk každý měsíc po dobu půl roku kasírovat částku ve výši 500 korun, která mu přijde na účet. Musí v daný měsíc splnit jedinou podmínku, a to třikrát zaplatit platební kartou. To přitom není vůbec nic složitého. Pokud nechcete platit své běžné nákupy touto kartou, můžete to poměrně jednoduše obejít, a to tak, že si každý měsíc koupíte v obchodě tři rohlíky a namarkujete si je jednotlivě u samoobslužné pokladny.

Takto si můžete přijít na peníze v podstatě úplně zadarmo. Navíc si účet u Raiffeisenbank může založit třeba celá rodina a odměnu tak ještě znásobit. Banka by pochopitelně byla ráda, pokud byste daný účet začali využívat jako svůj hlavní, nechávali si na něj posílat výplatu a dělali karetní transakce.

K tomu už vás ale musí sama přesvědčit svou kvalitou, o což se jistě pokusí. Kromě odměny tak můžete získat třeba i lepší bankovní podmínky, protože daný účet je zdarma, stejně jako celá řada přidružených služeb, jako třeba výběry z bankomatu.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří kuchta
Jiří kuchta
1 rok

Jenže ten účet si nemůže založit kdoliv

Fandysek
Fandysek
1 rok
Reply to  Jiří kuchta

Vlastním účet u mBank a u zmíněné banky jsem si založil právě skrz tuto akci, bez problémů, kdo si nemůžeš založit účet? Nechtěli po mě nic.

Last edited 1 rok by Fandysek