Co jste byli zač v minulém životě? Jednoduchý výpočet z data narození vše prozradí. Je to hit internetu

Pakliže věříte v čísla, měli byste jim důvěřovat i v tom ohledu, že dokáží odhalit, kým nebo čím jste byli v minulém životě. To je skutečně mistrovská disciplína tohoto oboru a je až překvapivé, jak zajímavé dodává výsledky. Čísla nemusí vypovídat jen o vaší osobnosti, ale také mohou určit vaší minulost a dokonce i budoucnost.

Pokud se zaobíráme minulými životy, je potřeba se zaměřit na takzvané osudové číslo, které vypočtete ze svého data narození jednoduchým matematickým součtem. Je potřeba sečíst všechna čísla ve vašem datu narození. To odhalí prakticky všechno. Pakliže vyjde dvouciferné číslo, opět ho sečtete, dokud se nedostanete na některé z čísel na škále jedna až devět.

Ale pro jednoduchost si uveďme příklad. Narození 25. května 1984 budou postupovat takto:

2+5+5+1+9+8+3=31. Vyjde vám tedy dvojciferné číslo, které dále sečtete následovně: 3+1=4. Vaše životní číslo je tedy čtyřka.

Číslo 1

Jedničky představují opravdové vůdčí osobnosti, které v minulých životech byly někým významným, například králi, prezidenty či vojevůdci. Pakliže se navíc cítíte osaměle, mohli jste být svrženi a vyhoštěni.

Číslo 2

Dvojka není žádná výhra. Znamená to, že jste byli a stále jste velmi emocionálním člověkem, který má problematickou minulost v lásce. Cítíte značnou potřebu někoho milovat a může vám chybět někdo, kdo by si to zasloužil.

Číslo 3

V minulosti jste se vyznačovali především kreativitou, holdováním rodinnému životu a odsuzováním materiálních věcí. I v současnosti je vám nejlépe v rámci jednoduchého života.

Číslo 4

Vaše minulosti je jednoznačně spojena s omezováním a izolací. Není vyloučeno, že jste byli ve vězení nebo sloužili v armádě. Mohli jste ale být třeba také otrokem.

Foto: Shutterstock

Číslo 5

Váš minulý život byl lemován obtížnými peripetiemi, nejistotou a strachem. To jsou věci, které vás zřejmě budou provázet i v současnosti.

Číslo 6

Ačkoli jste byli v minulosti duchovně založení, inklinovali jste také k zábavě. Je docela možné, že se v současnosti nebudete cítit šťastní, a proto byste se měli věnovat lásce.

Číslo 7

Byli jste uznávanou veřejnou osobností, která měla velký vliv na životy lidí. Známí vás byli jako obětavého poradce a člověka s hlubšími hodnotami. Pravděpodobně jste také dosáhli vysokého vzdělání. Bohužel, vaše sláva a víra vás mohli stát život.

Číslo 8

Vaše minulost je spojena s bohatstvím a získáváním majetku. I v současnosti je pro vás důležité být finančně zabezpečeným a máte sklony k praktičnosti.

Číslo 9

Vaše minulý život byl silně zaměřen na nadpřirozeno a duchovno. Mohli jste být prorokem, druidem, psychologem, astrologem nebo numerologem. Z minulosti si nesete klid a umíte si udržet pevnou půdu pod nohama.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
11 měsíců

Taky se mi to nějak nezdá,i když odpověď je docela uspokojivá.

Romana
11 měsíců

Jsem narozená 14.05.1980 jaké je teda moje životní číslo?

Eva
Eva
11 měsíců
Reply to  Romana

1 🙂

Romana
11 měsíců

Výpočet u mého data narození je 28,tudíž 2+8 a to je 10 a desítka tam nikde není? jakto?jsem narozená 14.05.1980

Last edited 11 měsíců by Romana
Lenka
Lenka
11 měsíců

Asi jste se přehlédla. Píšete o roce 1984 a ve výpočtu máte rok 1983.

Novák
Novák
11 měsíců

Ten vzor je opravdu podivný.

Marian Gabor
Marian Gabor
11 měsíců

Moc tomu nerozumim