Zastropování cen potravin v internetovém obchodě potěšilo zákazníky

Loňský rok byl pro mnohé skutečně krušným. Kromě toho, že dramaticky zdražily energie způsobem, který si do té doby nikdo nedokázal představit, navíc musíme platit horentní částky za potraviny. Mnozí už to nevydrželi a chodí nakupovat prošlé zboží, případně jezdí na nákup sto kilometrů do Polska. Nic z toho však není zrovna tou preferovanou variantou.

Můžete ušetřit

Proč nemůžeme mít normální ceny jako všude jinde, ptá se tak stále více lidí. Vždyť ještě koncem roku potraviny opět prudce zdražovaly a není vyloučeno, že jejich ceny dále porostou i v tom novém. Nejnověji se mluví hlavně o vejcích, se kterými jsou vážné potíže. Jejich cena by se mohla vyšplhat až k deseti korunám za kus.

V tomto prostředí by vás mělo potěšit, že existuje obchod, který na své zákazníky skutečně myslí. Pochopitelně nemůže dělat zázraky a zvýšené náklady na pořízení zboží nějakým způsobem do cen promítnout musí. Ovšem na část sortimentu nastavil velmi příznivé ceny.

Řeč je o internetovém prodejci potravin Rohlík, který se rozhodl zastropovat ceny potravin a svůj závazek už několik měsíců dodržuje. Jde o základní potraviny, které při svých nákupech potřebuje každý. Mluvíme třeba právě o vejcích, cukru, mléku, toaletním papíru a dalších důležitých položkách.

Foto: Shutterstock

Opravdu se vyplatí

Jejich cenu Rohlík už několik měsíců nezvedl, přestože všude jindy už jsou podstatně dražší. Navíc dal závazek, že tyto cenu udrží přinejmenším do Velikonoc, tedy ještě několik dalších měsíců.

Cukr tu tak stále můžete pořídit za dvacku, deset kusů vajec stojí 42,90 korun a podobně příznivé jsou i další ceny základních potravin, jejichž ceny byly zastropovány.

Prodejce se zaměřuje na úspory i v dalších ohledech. Má například program zvaný “denní kontrola cen”, v rámci kterého ručí za to, že dané položky nenakoupíte nikde jinde levněji. Upozorňuje také na skutečnost, že s ním šetříte i v dalších ohledech, a to například na pohonných hmotách, které byste spotřebovali cestou do obchodu. Nákup si jednoduše naklikáte v pohodlí domova a kurýr vám ho přiveze až k vchodovým dveřím.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel
Pavel
1 rok

Ceny se odvíjejí především od ceny elektřiny. Ovšem příčiny zdražení elektřiny vláda Fialy neřeší, dokonce nechce řešit. Třeba odmítá stáhnout naši elektřinu z lipské burzy, odkud ji zpětně odkupujeme cca padesátkrát předraženou….

Romana
Romana
1 rok

Co to lžete, to je placená reklama Rohlíku?

Alena
Alena
1 rok

Cukr za 19.90 JEN JEDEN !! JINAK 32.90…. A když zkusíte srovnat ROHLÍK s KOŠÍKem – ROHLÍK je drahý !

Filda
Filda
1 rok

To co se děje ve 21.století je hnus. 🤮🤮.
Nechají nás umřít hlady , a na ulici a bude vymalováno. 😡😡😡

Michal
Michal
1 rok

A jak se jmenuje ten obchod

Tomáš
Tomáš
1 rok

A zase ten 🥐… Pokolikáté už? Máte s ním zřejmě smlouvu, že?
Mimochodem, chválím velmi vhodné fotky, k vašemu komickému webísku pasují 😁

Petr
Petr
1 rok
Reply to  Tomáš

Přesně tak 😀

Aster
Aster
1 rok
Reply to  Tomáš

😀 😀 😀
Mimochodem jak vypadá čerstvý cukr 😀