Co jste možná nevěděli o ženských pohlavních orgánech

O ženských pohlavních orgánech panují mezi lidmi nejrůznější povídačky a mýty, kterým mnoho lidí slepě věří, aniž by je napadlo zajímat se o to, jestli jsou vůbec založené na pravdě. Co kdybychom si nyní společně o ženských pohlavních orgánech řekli něco, co možná vůbec netušíte?

Víte o ženských pohlavních orgánech všechno?

Jsou věci, které o ženských pohlavních orgánech ví snad úplně každý. Na ty se ale zaměřovat nechceme. Naším cílem je zmínit informace, které jste možná netušili, nebo které například nejsou pravdivé, i když si to spousta lidí myslí. Teď už ale na nic nečekejme a pojďme na to!

  • Ženské pohlavní orgány po porodu nezmění velikost

    Tohle je pravda jen částečná. Můžeme potvrdit, že po porodu opravdu dojde k uvolnění vaginálních svalů a zároveň i ke změně tvaru pohlavních orgánů. Nutno ale dodat, že se nejedná o stav stálý, ale pouze dočasný, kdy platí, že se svalstvo během určité doby vrátí do své původní podoby.

  • Bod G nemá své přesné místo

    O bodu G se toho napsalo i napovídalo mnoho. Jedná se o údajný bod, který ukrývají ženské pohlavní orgány a který dokáže ženám přivést neskutečnou slast. Odborníci sice tvrdí, že se onen bod G nachází na přední straně vaginální stěny, bohužel ale nelze s jistotou říci, že jej najdete přesně tady a tady. Hodně totiž záleží na citlivosti konkrétní ženy.

  • Speciální mýdla a gely mohou spíše uškodit

    Na internetu, v reklamách i obchodech na nás často útočí doporučení, že by ženy měly při intimní hygieně používat speciální mýdla a gely, které jsou pro jejich pohlavní orgány tou nejlepší volbou. Zajímá vás, jak je to ve skutečnosti? Pokud ano, pak byste měli vědět, že ženské pohlavní orgány mají svůj vlastní samočisticí mechanismus. Nejen klasické přípravky, ale i ty speciální a údajně nejlepší jim mohou spíše uškodit.

Mohlo by vás zajímat

Autor: Nikol Bláhová

Jsem milující maminka malé princezny a zároveň kreativní duše, která ráda skrze své články předává čtenářům nové a zajímavé informace. Vystudovala jsem IT, ale má životní cesta se měla ubírat směrem psaní. Mým snem je napsat knihu - a nejen jednu. Zdraví má každý z nás jen jedno, proto bychom o sebe měli pečovat s láskou, budu ráda, když se díky mým článkům dozvíte něco užitečného.

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Loading...