Nakupte si před Vánoci levněji. Sleva 20 % v Albertu

Lidé si stěžují na to, jak moc podražily potraviny a další zboží základní potřeby. Přitom existují způsoby, jak si poněkud ulehčit a neplatit přinejmenším plnou cenu, kterou si obchody za své zboží žádají. Málokdo toho ale reálně využívá.

Peníze vám přijdou zpět

Teď máte například možnost ušetřit celých 20 % na úplně veškeré zboží, které koupíte v obchodním řetězci Albert a v internetovém obchodě Košík. Potřebujete k tomu pouze platební kartu od České spořitelny a registraci v jejím programu Moneyback. Následně už můžete vesele šetřit.

Tato akce je mezi zákazníky velmi oblíbená. Probíhala už v minulých měsících, kdy lidé mohli ušetřit 15 % v Albertu a Globusu. Teď tedy pokračuje v mírně pozměněné a z hlediska slevy vylepšené podobě.

A jak slevy vlastně dosáhnout? Jednoduše si nakoupíte vše, co potřebujete. U kasy potom zaplatíte plnou cenu, tam se ještě sleva neuplatňuje. Banka nicméně nákup vidí a v dalším měsíci vám z něj částku odpovídající 20 % z ceny nákupu vrátí. Pokud tak nakoupíte za 1000 korun, dostanete zpět na účet 200 korun.

Foto: Shutterstock

Příjemná úspora

Nakupovat tímto způsobem můžete pochopitelně opakovaně. Slevy se nasčítají a obdržíte je v jednom balíku. Maximální částku, kterou takto můžete ušetřit, činí 750 korun. To odpovídá nákupům ve výši téměř čtyř tisíc korun.

Výhodou je, že tu nejsou žádné další limity. V Albertu tak tímto způsobem můžete nakoupit třeba jen zlevněné zboží, a stejně na něj dostanete slevu dvacet procent. Některé věci tak můžete pořídit opravdu hodně levně.

Tento slevový program si aktivoval už téměř milion klientů, což značí, jak moc je oblíbený. Celkem už lidé ušetřili takřka 400 milionů korun a s touto vánoční akcí to jistě ještě naskáče.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments