Najdete na obrázku zubní kartáček? Do sedmi vteřin to dokáží jen prudce inteligentní osoby

Jistě už jste se na internetu a sociálních sítích setkali s hlavolamy. Obrázkové hlavolamy jsou formou vizuálních hlavolamů, jejichž zadání je sděleno formou výtvarnou či fotografickou. Cílem bývá nalezení skrytého předmětu nebo chyby. Díky hlavolamům se rozvíjí vizuální schopnosti, a proto jsou velmi často prezentovány i dětem.

Stačí vám sedm vteřin?

Baví vás a rádi zkoušíte, jak jste rychlí při jejich řešení? Vyzkoušejte obrázek s mořskou tématikou a najděte zubní kartáček. Do sedmi vteřin to dokáží jen prudce inteligentní osoby.

Množství vyobrazených postaviček odvádí vaši pozornost. Zkuste se zaměřit na zubní kartáček, který hledáte a objevit ho co nejrychleji. Soustřeďte se a nenechte se rozptylovat.

Foto: YouTube

Malá nápověda

Pokud se vám nedaří jeho nalezení, pomůžeme malou nápovědou. Kartáček najdete v dolní levé části obrázku. Zaměřte se na místo u holčičky s černými vlasy, červeným tričkem a fialovou sukýnkou. Kartáček je ukrytý přímo před ní. Pokud ani teď kartáček nevidíte, tak se soustředěně podívejte na  konstrukci lodě před holčičkou.

Foto: Shutterstock, zdroj: Mirror

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments