Nejchytřejší znamení podle horoskopu. Kdo mezi ně patří a kdo je spíše hloupější

Horoskopy jsou pro mnoho lidí zdrojem zábavy a inspirace, ale není dobré se jim příliš upínat. Každé znamení má své vlohy a schopnosti, ale není pravidlem, že na každého přesně sedí to, co vyčtete z horoskopu.

Beran

Berani jsou manuálně zruční. Nepatří k největším intelektuálům, zato vám opraví cokoliv v domácnosti. Pokud máte po svém boku berana, vězte, že jde o někoho, kdo bude v životě velkým parťákem.

Lev

Lev je velmi ambiciózní a inteligentní znamení. Dokážou myslet v širších souvislostech a rádi se učí nové věci. Navíc jsou velmi sebevědomí a nebojí se riskovat, což je činí úspěšnými.

Střelec

Střelci jsou znamení, které se vyznačuje vysokou inteligencí a ambicemi. Nejsou spokojení s málem a rádi riskují, aby se dostali v životě dál. Jsou skvělí matematici a mají cit pro investice, takže si dokáží velmi dobře spočítat, co se jim vyplatí a co ne.

Býk

Znamení Býk je známé svou chytrostí, ale bohužel také sklonem k lenosti. Ačkoliv jsou schopni dosáhnout cokoliv, raději dají přednost pohodlí a jistotám. Jsou učenliví a vynikají v oblastech, kde se mohou opřít o svůj všeobecný přehled a zkušenosti.

Panna

Panny jsou známé svou inteligencí a širokým všeobecným přehledem. Rády získávají nové informace a jsou schopné je efektivně využít. Mají sklon k analytickému myšlení a jsou schopné se rychle učit nové věci.

Kozoroh

Kozorozi jsou učenliví a bystří. Tito lidé se rádi učí novým věcem a jsou zvídaví, co se týče vesmíru a všeho, co s ním souvisí. Často jsou zapálenými čtenáři a vědí o vesmíru všechno z knih a dokumentů.

Blíženci

Blíženci bývají inteligentní a bystří. Mají schopnost přemýšlet na několika úrovních a rychle přijímat nové informace. Navíc jsou velmi komunikativní a dokážou se dobře vyjádřit.

Váhy

Váhy jsou znamení, které se nikdy nezastaví v hledání nových poznatků. Jsou otevřené novým nápadům a rády se učí nové věci.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi kreativní a inovativní. Raději pracují na svých vlastních projektech než v korporaci, a také jsou velmi schopní přijít s novými a neotřelými nápady. Jejich vlohy je také táhnou k technologii a novinkám.

Foto: Shutterstock

Rak

Raci jsou velmi emočně inteligentní. Mají schopnost vcítit se do pocitů druhých a dobře je pochopit. Často se ale nevyznačují vysokou všeobecnou inteligencí a spíše se soustředí na konkrétní oblasti, ve kterých jsou skvělí.

Štír

Štíři jsou velmi vynalézaví a kreativní. Jsou schopni najít řešení na jakýkoliv problém, a to často zcela nečekaným způsobem. Mají silný instinkt a jsou schopni analyzovat velmi dobře různé situace

Ryby

Ryby jsou považovány za největší snílky ze všech znamení. Mají velkou fantazii a jsou velmi kreativní, ale to může být také jejich nevýhoda. Někdy se mohou příliš vrtat ve svých myšlenkách a zapomínat na realitu.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments