Nejhorší manipulátoři podle znamení. Tito muži si s vámi budou pohrávat jako s loutkou, aniž byste to tušily

Manipulace je jednou z nejhorších vlastností, kterou může člověk mít. Někteří muži jsou schopni s vámi hrát hry a ovládat vás bez toho, abyste si toho všimli. Podle znamení zvěrokruhu existují určité typy mužů, kteří jsou k tomuto chování náchylní. Níže najdete seznam nejhorších manipulátorů podle znamení.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Blíženci jsou velmi charismatičtí a mají neuvěřitelnou schopnost přesvědčovat lidi. Jsou to mistrové manipulace slovy a umí přizpůsobit svou řeč a vystupování situaci. Často si neuvědomují, jaký dopad může jejich manipulace mít na ostatní. Jsou to lidé, kteří se umějí dobře přizpůsobit a použít to k získání toho, co chtějí.

Lev (23.7. – 23.8.)

Lvi jsou velmi sebevědomí a mají tendenci přebírat kontrolu nad situací. Jejich vůdcovské tendence se mohou obrátit proti vám, pokud se jim pokusíte postavit na odpor. Lvi vám mohou dát pocit, že jste jejich dlužníci, a to i když k tomu není důvod. Mají silný vliv na ostatní a dokážou je využít k dosažení svých cílů.

Foto: Shutterstock

Štír (24.10. – 22.11.)

Štíři jsou velmi ctižádostiví a mají tendenci být velmi dominantní. Jsou to mistři v manipulaci emocemi, a toho využívají k dosažení svých cílů. Jsou velmi intuitivní a dokážou přesně určit, jaký vliv mají na ostatní. Pokud se vám Štír snaží namluvit něco, co se vám nezdá, mějte se na pozoru. Nemusí to být pravda.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Kozorohové jsou velmi pracovití a výkonní. Jsou to vynikající plánovači a mají tendenci být velmi vytrvalí. V případě, že se jim nedaří dostat to, co chtějí, mohou být velmi manipulativní a dokážou použít svůj šarm k získání toho, co chtějí. Kozorohové jsou také velmi opatrní a vědí, jak se nejlépe vypořádat s lidmi, kteří jim stojí v cestě.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments