Nejlepší účesy pro ženy nad 50 let. V roce 2023 frčí jedna věc, kterou byste neměli minout. Omládnete o 20 let

Když se ženám dostává do vyšších věkových kategorií, začnou se obvykle zajímat o to, jak si udržet svůj mladistvý vzhled a styl. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je změna účesu. Existuje mnoho účesů, které mohou pomoci omladit vzhled žen nad 50 let. V roce 2023 frčí jeden zvlášť výrazný styl, který by vás neměl minout.

Účes “bob”

Účes “bob” se v posledních letech stal velmi populárním, a to i mezi ženami nad 50 let. Existuje mnoho variant tohoto účesu, ale základem všech je krátký střih, který je často doplněný vrstvami a texturou. Tento účes může být nositelný jak pro kulatý, tak pro hranatý tvar obličeje.

Aktuálně je velmi populární varianta “bobu”, která se nazývá “shaggy bob”. Tento účes je charakteristický vrstvami, které dávají vlasům texturu a objem. “Shaggy bob” je vhodný pro ženy s vlnitými vlasy nebo pro ty, které chtějí dodat svým vlasům objem a texturu.

Účes “pixie”

Dalším populárním účesem je “pixie”. Tento účes je charakteristický krátkými vlasy, které jsou vyčesané dopředu. “Pixie” je skvělou volbou pro ženy s hranatým tvarem obličeje, protože pomáhá zmírnit tvrdé linie a dodává obličeji měkčí vzhled.

Foto: Shutterstock

Účes “lob”

“Long bob” nebo zkráceně “lob” je další populární účes, který je ideální pro ženy nad 50 let. Tento účes je charakteristický délkou, která se pohybuje mezi bradou a rameny. “Lob” je velmi dobře nositelný a snadno se udržuje. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí změnit svůj účes, ale nechtějí se vzdát dlouhých vlasů.

Vlny

Vlny nikdy nevyjdou z módy. Mohou být vytvořeny pomocí kulmy, žehličky nebo přirozenou vlnitostí vlasů. Vlny dodávají účesu texturu a objem a jsou vhodné pro ženy s jakýmkoli tvarem obličeje.

Vlasy by měly podtrhnout váš osobní styl. V každém případě je mnohem důležitější váš osobní pocit než aktuální moderní trendy.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments