Nejsvůdnější ženy podle horoskopu. Patříte mezi ně, nebo se řadíte do druhé skupiny?

Pokud toužíte po tom, abyste byli považováni za atraktivní a působili svůdně, nehledejte výmluvy. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují vaši přitažlivost. Kromě péče o tělo a mysl může mít ale vliv i to, kdy jste se narodili. Pokud patříte mezi tato znamení, máte štěstí!

Váhy

(23. 9. až 23. 10.)

Váhy patří mezi nejpůvabnější znamení. Ženy narozené ve znamení Vah jsou totiž neuvěřitelně sexy, a to i když jsou nenalíčené, nemocné, nebo probděly celou noc. Probudit se vedle Váhy je odměnou samou o sobě. Váha se vždy usmívá, je optimistická, a navíc vypadá skvěle. Ženy ve znamení Vah jsou vášnivé milenky, což muži velice oceňují.

Ženy ve znamení Vah vědí, co jim sluší, a proto i jejich oblečení patří mezi nejmodernější trendy a rozhodně nešetří na značkových kouscích. Pokud tedy chcete vedle Váhy vypadat dobře, připravte si plnou peněženku. Tyto ženy potěšíte sexy prádélkem, které vám rády ukážou na sobě.

Rak

(22.6.-22.7.)

Ženy narozené ve znamení Raka se rády ukazují a rády jsou středem pozornosti. K tomu jim pomáhá výrazné líčení, extravagantní účesy a sexy oblečení.

Toto znamení si často nedělá velké hlavy z lásky a více upřednostňuje fyzickou přitažlivost než intelektuální spojení. Romantická gesta tedy nejspíš nezabírají, raději s nimi vyrazte na drink a diskotéku. Adrenalin je pro ně vášní, takže s ženou ve znamení Raka se nikdy nebudete nudit.

Foto: Shutterstock

Vodnář

(21. 1. až 20. 2.)

Ženy narozené ve znamení Vodnáře oplývají přirozenou krásou a působí svůdně. Obvykle se nezaobírají nadměrným líčením, i bez něj vypadají skvěle. Navíc mají často dokonalou postavu a přirozený půvab, který je dělá sexuálně přitažlivými. Vodnářky jsou vášnivými milovnicemi přírody, a tak je pro ně ideální aktivitou procházka v přírodě a piknik na krásném místě.

Působí jako bytosti z jiného světa a muži si je velmi oblíbili pro svůj přirozený šarm. Nezajímají se o luxus, ale o to, co je originální a jedinečné. S Vodnářkami se nikdy nebudete nudit, protože jsou zvídavé, energické a věčně otevřené novým zážitkům.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments