Nejúžasnější ženy podle horoskopu. Manželku byste si měli vybírat pouze z těchto znamení

Věříte na horoskopy? Když potkáte nějakou zajímavou osobu, zjišťujete si hned, jakého je znamení a hodnotíte ji podle charakteristik, která se jejímu znamení přisuzuje? Pak si možná podle hvězd hledáte i životního partnera, ne?

Ideální manželky

Některá znamení mají tak idealistické charakteristiky, že to vypadá, že by si muži měli hledat manželky jenom mezi nimi a ostatní dámy by měly zůstat na ocet.

Týká se to třeba takových Ryb. Ženy narozené v období mezi 21. únorem a 20. březnem jsou jemné, pečující, silně empatické a často upřednostňují partnera a rodinu před sebou samými. Vypadá to, že žena narozená ve znamení Ryb vnáší do partnerství vyloženě harmonii.

Každá mince však má i druhou stranu. Ryba také může být hodně pasivní, příliš uzavřená nebo se projevovat i chladně nebo naopak přecitlivěle. Na to pozor!

Co takhle vášnivější partnerka?

Podobné charakteristiky najdete třeba i u partnerky narozené ve Váhách (23. září – 23. října) nebo v Raku (22.6. – 22.7.)

Existuje však řada mužů, kteří nestojí o citlivé (až přecitlivělé) partnerky, ale raději si hledají ženy vášnivé, živočišné, rozhodné a dominantní.

Foto: Shutterstock

Vzhlížet budete k partnerce ve znamení Lva, která se bude vždy projevovat jako silná osobnost s touhu po obdivu, zároveň však může být i silně rodinně založená.

Ženy narozené ve znamení Štíra mohou být hašteřivé a povahově tvrdé, nicméně do života vám vnesou vášeň a mohou být skvělými životními partnerkami třeba ve společném podnikání, pro které mají silné vrozené nadání.

Nakonec rozhoduje především kombinace povah

Často na internetu naleznete rubriky s názvem typu „Hodí se k sobě Lvice s Kozorohem?“. Pro zábavu si můžeme podobné články samozřejmě přečíst, ale myslete na to, že vždy rozhoduje o vztahu konkrétní kombinace vlastností a chemie mezi vámi a protějškem. Nemá přece smysl zahodit slibně se rozvíjející vztah jenom kvůli horoskopu, který jste našli na internetu!

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments