Největší primitivové podle horoskopu. Nepatříte náhodou mezi ně?

Jako slon v porcelánu se někdy ve společnosti choval snad každý. Říká se však, že některým znamením horoskopu se faux-pas stávají častěji. Která to jsou? Patříte mezi ně, nebo je snad máte ve svém okolí?

Pozor na ostrý jazyk Štírů

Štíři bývají velmi úspěšní a umí kolem sebe šířit auru, která k nim přitahuje jiné lidi. Jenže často postrádají empatii a obzvlášť v emočně náročných situacích mohou způsobit pořádnou pohromu. Někdy na své okolí, především citlivější jedince, působí až krutě.

Zraňovat mohou především jejich soudy, které jsou velmi tvrdé, přestože často udeří hřebíček na hlavičku. I nepříjemná pravda však lze říct poněkud diplomatičtěji, co říkáte, Štírci?

Beran se pohádá v nejméně vhodný okamžik

S Berany je to těžké – často jsou populární a sdružují kolem sebe celou partu přátel, jenže jednou za čas vyplave na světlo světa jejich tvrdohlavost a pak začnou létat blesky. Jakmile si Beran něco usmyslí, neustoupí, i kdyby měl zničit dlouholetá přátelství, rozhádat celou rodinu a zranit všechny okolo.

Ve velké hádce se Beran chová krutě, ale může být také směšný. Najednou si začnete říkat, jak jste se s takovým primitivem vůbec mohli bavit… Ale nebojte, jakmile se bouře přežene, stane se Beran zase tím dobrým přítelem, jakým byl předtím.

Sebestřední Raci

Raci mají velmi bohatý emoční život a jsou dost citliví, o to zajímavější je, že se jim mohou stávat podobná faux-pas jako Štírům. Raci se totiž soustředí především na své emoce. Záleží jen na tom, co oni zrovna cítí, a snaží se své pocity ventilovat tak mocně, až zapomínají na všechny okolo. Budou chtít být ve středu pozornosti i v okamžiku, kdy se to příliš nehodí, a kdy by si pozornost zasloužil někdo jiný. Mohou se pak chovat trochu jako slon v porcelánu, kdy nad jinými mávnou rukou a začnou pozornost strhávat na sebe.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments