Nejvíce líné ženy podle horoskopu. Tyto na práci nemáknou a vydrží s nimi jen pracovití muži

Pokud si občas rádi přečtete horoskop, tak jistě víte, že podle astrologie mají jednotlivá znamení své charakteristiky, které se mají projevovat v povahách lidí, jež se v těchto znameních narodili. Která znamení mají ráda svou pohodičku a s prací se zrovna nepřetrhnou?

Lvi se rádi rozvalí na sluníčku

Ať už mluvíme o ženách-lvicích či mužích-lvech, Lvi rozhodně patří mezi lidi, kteří si rádi pohoví někde v klídku.

Představte si lva – je divoký a mocný, když loví, tak vyvine obrovské množství energie a působí aktivně i silně. Většinu času se ale zkrátka vyvaluje na sluníčku a spí nebo pozoruje okolí.

A podobně to mají i lidé narození v tomto znamení (23. července – 28. srpna). Ve společnosti jsou to králové, za svým cílem si jdou sebevědomě, umí i zabrat – ale přece jen pohodička někde u bazénu, příjemná dovolená nebo polehávání u televize či knihy patří mezi jejich oblíbené činnosti.

Nerozhodné Panny raději nedělají nic

Hned po Lvech mají narozeniny Panny, a i ty patří mezi méně aktivní znamení. Je to trochu paradoxní, protože Panny jsou proslulé tím, že by se pro ostatní rozdaly. Často pracují v sociálních a pomáhajících profesích, hodně energie vydávají pro ostatní, proto působí jako velmi pracovité znamení.

Jenže jedním z jejich hlavních charakteristických rysů je nerozhodnost. A někdy je tato vlastnost paralyzuje natolik, že raději nedělají nic, než aby se po nějaké cestě pustily.

Poživační Štíři se do práce nepohrnou

Štíři a pro Štírky to možná platí ještě víc mají ze všechno nejradši luxus a příjemné aktivity. I přes cílevědomost a jistou charakterovou tvrdost, je často zastihnete, jak si jen tak užívají. Rádi zůstanou s partnerem zalezlí v pelíšku nebo si své peníze užijí v nějakém luxusním wellnesu či v drahém hotelu. Platí pro ně jednoduché pravidlo – když pracují, tak na sto procent, když si užívají a odpočívají, tak také tak.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments