Nejvíce nečistotné ženy podle znamení. Na tyto dámy si dejte dobrý pozor, ať nejste překvapení

Ve znameních zvěrokruhu se někdy skrývají charakterové rysy, které umí překvapit. A někteří z nás se prostě rodí s menším smyslem pro pořádek než ostatní. Pokud máte někoho z těchto znamení doma, je možné, že jste si všimli, že vaše domácnost může být mírně chaotičtější. Zjistěte, které znamení je nejvíce zapleteno do domácího nepořádku.

Blíženci

Pro Blížence je život neustálou párty. Místo toho, aby se věnovali domácím pracím, raději plánují, kam půjdou další víkend. Uklízení pro ně není prioritou. Jejich život je plný vzrušení, a tak si můžete být jisti, že pravidelný úklid je pro ně na posledním místě.

Střelec – multitaskingový dobrodruh

Střelci milují dobrodružství a nové zážitky. Mají tendenci dělat věci současně a často uprostřed jedné činnosti přejdou k druhé. Tato neustálá potřeba být aktivním může vést k nepořádku v jejich domácnosti.

Rak – nostalgický sběratel

Není to tak, že by Rak nechtěl uklízet. Problém je v tom, že každý předmět, který mají doma, pro ně znamená něco zvláštního. Jejich domácnost je plná vzpomínek. Pokud jde o úklid, občas se vrhnou do hlubokého úklidu a překvapí vás dokonale uklizeným prostředím. Bohužel, tato snaha je většinou krátkodobá.

Foto: Shutterstock

Ryby

Ryby jsou snílky. Místo praktičnosti upřednostňují svět fantazie. Není divu, že někdy zapomenou na svět kolem sebe. Své okolí vidí skrze růžové brýle a místo toho, aby něco uklízely, raději se nechají unést svými sny.

Váhy

Váhy milují pohodu a klid. Může se zdát, že uklizené prostředí je pro ně stresující. Pokud hledáte něco v jejich domě, je pravděpodobné, že to najdete poházené někde v rohu místnosti. Pro Váhy je důležitější pohodlí než dokonalý pořádek.

Je samozřejmě důležité si uvědomit, že ačkoliv znamení zvěrokruhu může něco naznačovat o osobnosti jedince, je mnoho dalších faktorů, které ovlivňují chování člověka. Neznamená to, že každý Střelec nebo Blíženec je neuklízený. Každý je jedinečný a má své vlastní zvyky a postupy.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Marobarva
Marobarva
9 měsíců

Není to určitě vaše věc, jak úklid domácnosti dělají různá znamení, paní redaktorko, každý člověk je jedinečný… Nechcete se živit něčím, čím by jste neotravovala lidičky??🙏

Martin Horáček
Martin Horáček
9 měsíců

Největší špína je autorka Lorencová.