Nejvíce silná ženská znamení. Muži se jich bojí, většinou tak zůstanou na ocet

Podle znamení můžeme určit ženy pracovité, vášnivé, ale i silné. A právě silným ženám se budeme věnovat v tomto článku. Z některých žen již při prvním pohledu vyzařuje jejich vnitřní síla a zdají se být pro muže nedostupné. Ne vždy je dobré dát na první dojem. I silné ženy potřebují vedle sebe muže, který se o ně bude starat a bude je opečovávat.

Beran

Ženy narozené ve znamení berana bývají dle zvěrokruhu nejsilnější. Ruku v ruce s tím jde i jejich upřímnost, otevřenost a nezávislost. Jsou velmi přátelské, ale také impulzivní a cílevědomé.

Pakliže se rozhodnou, že něčeho dosáhnout, vyvinou obrovské úsilí, aby došly do cíle. Stejně jako muži narození v beranu jsou i ženy velmi soutěživé. Díky tomuto si velmi rozumí s muži, ale ne každý je schopen tuto soutěživost zvládnout i ve vztahu.

Rak

Nejsilnější stránkou žen narozených ve znamení raka je jejich schopnost chránit ty, na kterých jim záleží a které milují. Potřebují vedle sebe protějšek, který jim poskytne pocit bezpečí, stability a bude je bezmezně milovat. Ony budou na oplátku skvělou partnerkou a úžasnou matkou. Budou opečovávat, starat se a podporovat.

Slabší stránkou je jejich náladovost. Také nemají rády, pokud je kritizujete. Ostatně to se netýká jen žen narozených v raku.

Foto: Shutterstock

Lev

Lvice jsou velmi temperamentní, chytré a mají vůdčí vlastnosti. Často bývají velmi schopnými manažerkami a mají zdravé sebevědomí. Pro dosažení svého cíle vynaloží veškeré úsilí a zároveň jsou schopné inspirovat ostatní.

Lvice má celkem vysoké nároky na svůj protějšek. Ráda se nechá opečovávat a má ráda obdiv. Někdy si lvice dělají mocenské nároky na své protějšky, což nemusí být pro vztah zdravé. Je třeba, aby lvice měla vedle sebe dostatečně silný protějšek, se kterým si bude rozumět a vyhovovat.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments