Neskutečná akce v Lidlu. Češi šetří obrovské peníze úplně na všem, berou ho útokem. Tohle se jen tak nevidí

Nejrůznější slevové akce jsou v České republice velmi oblíbené. Obvykle ale platí, že se vztahují jen na vybrané produkty a ty ostatní si musíte pořídit za plnou pálku, což pak vede k tomu, že výsledný nákup zase tak výhodný být nemusí, obzvlášť když obchodní řetězce se slevovými strategiemi umí pracovat a pro změnu pak zdraží další sortiment.

Ušetřit může každý

Lidl však v Česku zavedl velmi milou tradici. A to takovou, že když otevře nový obchod kdekoliv v zemi, tak tam na několik dní spustí plošnou slevu úplně na vše. A to pak vede k tomu, že ho lidé z celého širého okolí berou doslova útokem, protože to znamená nakupovat skutečně výhodně.

Existují dokonce i jedinci, kteří se na vyhledávání nově otevřených Lidlů specializují a jezdí nakupovat pouze tam. Mohou totiž ušetřit skutečné peníze. Vše je najednou levnější. Teď se to ukazuje na příkladu Lidlu v Mukařově, který se nachází v okrese Praha – východ. Akce tam ještě běží, a to až do 2. dubna, takže i vy můžete vyrazit na úžasně levné nákupy.

Vše na prodejně totiž můžete koupit se slevou 20 %. Ano, jistě, jako vždy jsou tu určité výjimky, ale není to tak, že by šlo o plané lákadlo, a pak by zlevněné nic nebylo. Z této akce se vyjímají pouze cigarety, tisk, dárkové karty a dále potom potraviny, drogerie či strava pro zvířata z aktuálního letáku. Jinak je vše skutečně zlevněno o dvacet procent.

Foto: Shutterstock

Skvělá úspora

Nutno říct, že Češi toho masivně využívají. V prodejně jsme se byli podívat a už před jejím otevřením stála před vchodem dlouhá fronta. Postupně se však situace přeci jen umírňovala, a přestože je o nákup v tomto Lidlu stále velký zájem, už je to poměrně snesitelné. Jak už jsme řekli, akce trvá až do druhého dubna.

Ušetřit se tu dá opravdu hodně. Je třeba si uvědomit, že za zboží, které by normálně stálo 1000 korun, dáte automaticky jen 800 korun. K tomu si připočtěte ještě položky z letáku, na které sice tuto konkrétní akci nevyužijete, ale které jsou většinou zlevněné ještě o více než dvacet procent.

Velmi výhodně nepořídíte jen potraviny nebo drogerii, ale také nepotravinářské zboží, jako je například nářadí nebo nejrůznější vybavení do domácnosti.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments