Ostuda Jaromíra Jágra. Jeho zázračné kapičky jsou špatný vtip, cena je úplně neskutečná

Jaromír Jágr s velkou slávou avizoval svou novou značku. Jméno tohoto sportovce skýtá stále velký potenciál, a tak mohlo jít o skutečně zajímavou věc. Jágr však tyto naděje promrhal a své jméno spojil asi s tím nejhorším, co mohl. I když, možná kdyby prodával předražené hrnce se svým logem, bylo by to ještě horší. Ale ne o moc.

Drahé je slabé slovo

Jágr totiž svou značku založil na doplňcích stravy, kosmetice a kapičkách. A to nejen pro lidi, ale považte – také pro domácí mazlíčky. Při představování značky nejednoho napadlo, zda se nejedná o nějaký další vtípek tohoto známého šprýmaře. Když se ale ukázalo, že to Jágr myslí vážně, úsměv z tváře zmizel.

Dnes snad každá instagramerka, youtuberka či blogerka ví, že nejlepší, co může udělat, je začít prodávat přírodní kosmetiku či kapičky, které slibují zázraky. Jágr je zjevně sleduje, a tak se neváhal inspirovat. Pochopitelně také cenou. Například malé kapičky (10 ml) s drsným názvem JJ68 Performance stojí krásných 1999 Kč. Ve skutečnosti je to olejíček s trochou konopí. Reálná výrobní cena? To zřejmě budou úplně jiné řády. Kapičky můžete koupit i pro svého mazlíčka. A že se to vyplatí, tam totiž 10 ml stojí lidových 899 Kč. Pak je tam na výběr ještě pár proteinových nápojů za bratru pětistovku kus. Jinak vlastně nic.

Foto: JJ68

Smutný pohled na legendu

Pokud s něčím takovým spojí jméno Jaromír Jágr, je to ze všeho nejvíce ukázkou nedostatku soudnosti. Nejde však u něj o nic nového, poněkud zvláštní úsudek u něj veřejnost kritizovala i v posledních letech, kdy se spojoval s pochybnými politickými podnikateli a v nedávné době neodsoudil to, co se odsoudit mělo.

Jaromír Jágr, proslulý tím, že jeho úspěch je založený do značné míry na velké dřině a tom, že neexistují žádné jednoduché zkratky, najednou začíná tvrdit, jak mu v kariéře pomáhaly zázračné olejíčky s konopím. Bohužel pro něj, z jeho úst tato slova padla poprvé až teď, když svou značku představoval.

Když Jágr své nové produkty představoval, působil v lesklé košili u stolku s hesly typu “Nechtít to nejlepší není hřích, jen chyba” jako skutečný prodejce hrnců. Byl na něj smutný pohled.

Autorský komentář Anny Štěpánkové

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
2 let

Přeci nebude chcipat hlady a proč neokradat lidi

Nelen Nel
Nelen Nel
2 let

Jak vidno,příliš nárazů na mantinel má přímý vliv na soudnost a zdravý rozum. Upřímnou soustrast k úmrtí obojího,pane JJ. 😢

Sáčekspytlíku
Sáčekspytlíku
2 let

Poslední dobou,mám toho pitomečka plný zuby.Nemůžu ho ani vidět

Vaschicchek
Vaschicchek
2 let

Vyhrál OH, MS, vydělal tolik, co průměrný zaměstnanec za desítky životů, za mě, ať si prodává, co ho napadne. Myslím, že i hovno někdo koupí, když ho Jágr poplive.

Stanislava
Stanislava
2 let

… ještě že máme toho JJ, dříve jsme ho vynášeli do nebes, dnes kdo může ten mu dá pořádný šťouch, akorát ne sportovně hokejkou…

Iris
Iris
2 let

Jágr prostě stárne – je to blbé, ale neodvratné. A to má ještě dobré – co takové modelky – ty jsou v jeho věku už obvykle dost hin.
No tak Jágr vsadil na kapičky – za nějaký čas to bude třeba viagra… 😀

Poool.pavel
Poool.pavel
2 let

Jardo ty si chudák

Pavel
Pavel
2 let
Reply to  Poool.pavel

Proč chudák ? Je boháč jako spousta sportovců protože celej život makal . Říkal jsi že je chudák když vyhráli naší např Nagano ?

Miskova Milena
Miskova Milena
2 let
Reply to  Poool.pavel

Nevím jestli je mu to zapotřebí, výborný sportovec a oblíbenec většiny národa, aby dělal šaška v reklamě.👎🤔🤧

Monika
Monika
2 let

Joo prachy jsou prachy!

Pavel
Pavel
2 let
Reply to  Monika

To by jsi musela makat jako on