Parádní účesy pro ženy 50+. V roce 2023 frčí mladistvost, takto omládnete i o dvacet let

V roce 2023 frčí mladistvost a ženy 50+ se rozhodně nechtějí omlouvat za svůj věk. Právě naopak, chtějí vypadat co nejlépe a cítit se skvěle. A co je k tomu potřeba? Samozřejmě parádní účes! Pokud jste v této věkové kategorii a hledáte inspiraci pro svůj nový účes, pak jste na správném místě.

Krátké vlasy

Jedním z nejpopulárnějších účesů pro ženy po 50. jsou krátké účesy. Tyto účesy jsou snadno udržovatelné a skvěle padnou ženám s vyšším čelem nebo kulatým obličejem. Krátké účesy mohou být také velmi elegantní a ženské, pokud jsou dobře střižené a upravené. Pokud se rozhodnete pro krátký účes, nebojte se experimentovat s texturou nebo barvou. Krátký účes může být rozčesaný nebo prošedivělý, což dodá vašemu vzhledu živelnost a mladistvost.

Středně dlouhý účes opticky prodlouží obličej

Dalším populárním účesem pro ženy po 50 jsou středně dlouhé vlasy. Tyto účesy jsou velmi univerzální a vhodné pro různé tvar obličeje. Středně dlouhé vlasy se dají nosit rozpuštěné nebo zapletené do copu. Tyto účesy jsou skvělé pro ženy s kulatým nebo oválným obličejem, protože zúžení na konci vlasů opticky prodlužují obličej.

Důležitý je osobní vkus

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z těchto účesů, nezapomínejte, že nejdůležitější je vybrat si účes, který se vám bude líbit a který se bude hodit k vaší osobnosti. S parádním účesem budete vypadat a cítit se skvěle.

Foto: Shutterstock

Údržba

A nezapomínejte na údržbu svého účesu. Pravidelné návštěvy kadeřníka, používání kvalitních vlasových produktů a správná péče o vlasy jsou klíčem k úspěšnému a dlouhotrvajícímu účesu. Nakonec, když se cítíte a vypadáte dobře, to ovlivní i vaši sebedůvěru a sebevědomí. S parádním účesem a dobrou údržbou, můžete omladit o dvacet let a být stále v centru pozornosti. Experimentujte s různými styly a najděte ten, který vám bude nejlépe sedět. S věkem přichází zkušenosti a ženskost, tak proč se jimi nepochlubit!

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Aster
Aster
1 rok

Tak jestli něco nesnáším, tak jsou to tato doporučení vhodných účesů pro 50+ a vhodných hader atd.
To je stejné, jako řeči, že blond omlazuje a přitom tmavovláska od přírody bude jen málokdy jako blondýna vypadat přirozeně – spíš jako odbarvená cikánka – to už radši šedivá.

Renata
Renata
1 rok
Reply to  Aster

Přesně tak vím o čem píšu jsem od přírody černovláska dlouhé vlasy a na krátko mě mladší určitě neudělá a o blond ani nemluvim.Odbarvena cigana