Poznejte svůj ascendent. Lépe tak pochopíte sami sebe a upravíte životní očekávání

Věříte na astrologické předpovědi? Každý z nás od svého narození jistě slyšel o znamení, ve kterém se narodil.

Jelikož je vesmír jedním velkým celkem a my jsme jeho neoddělitelnou součástí, jistě na naše narození může mít vliv to, v jakém postavení se zrovna nacházely planety a hvězdy, když jsme poprvé spatřili světlo světa. Kromě znamení je ale velmi důležitý také ascendent, jelikož může výrazně určovat naší osobnost.

Co je to ascendent?

Běžné znamení, o kterém se často mluví, je to, které v den vašeho narození stálo při slunci. Ascendetnt však určuje znamení zvěrokruhu v přesnou hodinu, kdy jste přišli na svět. Proto několik jedinců, kteří se narodili ve stejný den, může mít zcela jinou povahu, osobnost a způsob myšlení i chování.

Určí směr vaší cesty

Máte pocit, že jste se ve svém životě dostali do bodu, kdy nevíte jak dál? Trápí vás celý život a vše v něm? Necítíte se ve svém těle dobře a hledáte radu? Ascendent je ideálním pomocníkem. Napoví vám totiž, jaká je vaše životní náplň. Po čem touží vaše duše a jaké patálie vás mohou na cestě potkat, pokud se s touto podstatou neztotožníte.

Pochopíte svou osobu

Všechny vaše postoje, názory a myšlenky mohou vycházet právě z ascendentu. Pokud si někdy říkáte, že jste příliš citlivý, žárliví nebo třeba příliš důvěřiví, odhalení ascendentu může pomoci tyto projevy překonat a vydat se na lepší cestu k poznání svého já.

Vhodný protějšek

Jakmile poznáte sami sebe, bude pro vás jednodušší vytvořit vztah s další osobou. Budete totiž lépe vědět, co vám schází a můžete to najít u druhé osoby. Řeč je například o tom, když vyjde najevo, že prahnete po rodině. Ideálním protějškem pak pro vás bude někdo, kdo má ascendent v raku, který o vás bude pečovat a pocit péče si bude vyloženě užívat.

Foto: Freepik

Autor: Tereza Málková

Zdravý životní styl a objevování nových receptů je něco, co ji vždy naplňovalo, a proto se zde s vámi dělí o své poznatky.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments