Máte problém s vlasy a pokožkou? Vyzkoušejte konopí, dělá divy

Více než tisíc let zná lidstvo sílu konopí. Bylinka, která má tak omamnou moc umí léčit mnohé nemoci a pomáhá i v kosmetickém průmyslu. Sáhněte po ní, když potřebujete vyřešit problémy s vlasy i pletí. Konopí se postará o jejich výživu a vy se můžete těšit na zdravý vzhled.

Odkud pocházejí výrobky z konopí

Výrobky z konopí nemají psychoaktivní účinek na organizmus. Jsou vyráběny z technického konopí se sníženým obsahem THC. Můžete tak využívat jejich léčivou moc bez ohrožení vašeho smyslového vnímání. Výrobky z konopí jsou k dostání v podobě mastí, olejů, šampónů, čajů i potravin.

Jak působí konopná mast

Konopná mast má protizánětlivé a hojivé účinky. Je mírně analgetická, tedy vhodná i při nejrůznějších zevních poraněních. Pomáhá ulevit při bolesti svalů a umí léčit i popáleniny. Výborným pomocníkem je pro ty, které trápí akné a problematická pleť. Zmírňuje ekzémy i vyrážku. Pleť je vyhlazená, vyživená a hebká.

Konopí pomáhá vašim vlasům

Koho delší čas trápí lupy nebo poškozené vlasy, jistě vyzkoušel už celou řadu přípravků. Konopí je ve vlasové kosmetice velmi populární. Poškozené a namáhaná vlasy vyživí, uhladí a dodá jim lesk. Pečuje i o vlasové kořínky. Výborné jsou výrobky z konopí při problémech s lupy a svědění pokožky. Konopí je protizánětlivé, zklidňující a regenerující. Při péči o vlasy pomáhají nejen šampony, oleje a balzámy, ale také nejrůznější konopné potraviny.

Konopné semínko

Konopné semínko z technického konopí má vysoký obsah nenasycených esenciálních mastných kyselin. Ty jsou důležité pro fungování nervového systému, mozku i reprodukčního systému. Umí se však postarat i o krásný vzhled. Pravidelná konzumace působí na zdravý vzhled pokožky a proti lámavosti vlasů.

Seznamte se blíže s výrobky z konopí, jistě zjistíte, že vám budou pomocníkem i při jiných obtížích.

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments