Proradné muže poznáte podle jejich znamení. Nemyslí to s vámi vůbec dobře

Máte při výběru partnera stanovená jasná kritéria, ze kterých nechcete couvnout? Pak to přijde, poznáte „toho pravého“, zamilujete se a všechna vaše předsevzetí o ideálním partnerovi jdou stranou. Po pár měsících zjistíte, že váš „pan dokonalý“ má sice svá pozitiva, ale také spoustu negativ, která se začínají měnit v noční můru. Poznejte s námi znamení, kterým je lepší se raději vyhnout.

Prokletí štíři

Toto znamení provází špatná reputace již od nepaměti. Jak název napovídá, dokáže velmi přesně poznat slabinu a do té v nestřeženém okamžiku bodnout. Impulzivita, která na počátku může zaujmout, protože je odlišuje od ostatní, se změní v nenáviděnou vlastnost. Ve chvíli, kdy jsou rozčílení je lepší se jim vyhnout. Dokážou hluboce milovat a naplno se do vztahu ponořit, ale to samé očekávají od vás. Jejich láska hraničí s obsesí a velmi snadno propadnou žárlivosti. Milujete-li štíra, ujišťujte ho často o své lásce. Zároveň ale buďte upřímní, protože lež pozná a neodpouští.

Tvrdohlaví berani

S tímto nejprudším znamením zvěrokruhu je velmi těžké žít nebo vycházet. Zrozenci tohoto znamení nemají strach z konfliktů a jdou do nich po hlavě, pokud zrovna nemají dobrou náladu. Nebojí se ostatní ranit a často si to neuvědomí. Jejich netaktnost a nedostatek diplomacie je provází na každém kroku. Pokud ale někdo v minulosti zranil beranovy city, potřebuje kolem sebe lidi, kteří ho utěší. S lidmi, které milují, mohou být ale velmi loajální a jsou k nim upřímní.

Roztahovačné váhy

Váhy nejsou primárně vnímány jako složité znamení. V osobní životě s nimi ale často můžete těžko vyjít. Snaží se být vždy okouzlující a získat pro sebe veškerou pozornost. Své blízké tak často zatlačují do pozadí a své partnery a přátele odstavují na druhou kolej. Šarmantní váhy bývají egoistické a problémy ostatních je vůbec nezajímají. Pokud s nimi sdílíte domácnost můžete pochybovat o jejich upřímnosti. Jsou ale často velice štědré a najdete v nich vyhledávané společníky.

Foto: Shutterstock

Manipulativní raci

O racích se traduje, že jsou velcí manipulátoři a citoví vyděrači. Mají na své blízké vysoké nároky. V milostných vztazích vyžadují naprostou oddanost a tento vztah se často pro partnera jiného znamení stává toxickým a nepříjemným. Často podléhají emocím, rozzlobí se a svůj vztek neovládnou, následně mohou mít problém omluvit se. Jejich partner proto často musí dělat kompromisy a mít pochopení. Raci jsou rodinné typy, potřebují ale cítit svou důležitost a být ujišťováni, že právě oni rozhodují. Navzdory všem nedostatkům mohou být skvělými a citlivými otci.

Výbušní býci

Býk je jednoznačně jedním z nejsložitějších partnerů, kterého jste mohli potkat. Je výbušný a neváhá vám vystřihnout ukázkovou scénu. I přesto ale většinu času budete čelit jeho chladnokrevnosti a nepochopitelnému klidu. Býk je také velice žárliví a vlastnický, tento pocit u něj může přecházet v paranoiu a tyranii. Pokud se rozhodnete se zrozencem v tomto znamení navázat vztah buďte obezřetní, nezraňte jeho důvěru, nebo ho nepodvádějte, jeho pomsta by byla hrozná. Nedokáže vyjádřit své emoce a podstatné věci si nechává pro sebe, pro své okolí je tak neproniknutelný a nepochopitelný. Jedná se ale o jedno z nejvěrnějších znamení.

Foto: Shutterstock, zdroj: Santé+

Autor: Hedvika Hampejsová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments