Stárnutí dle horoskopu. Tyto ženy budou vypadat staře už ve třiceti, ale jiné zůstanou dlouho krásné

Přemýšleli jste někdy o tom, jestli poznáte podle toho, jak člověk vizuálně vypadá, jaké je znamení zvěrokruhu? Říká se, že některá znamení zvládají stárnutí lépe než jiná. Myslíte, že je to pravda?

Šťastní blíženci

22. května – 21. června

Ženy narozené v tomto období stárnou s velkou grácií. Vzhledem k tomu, že jsou milé, nehrnou se do konfliktů a často se smějí, projevuje se jejich povaha i na jejich tváři. Až do vysokého věku působí svěžím, odpočinutým dojmem a většinou jim lidé tipují, že jsou mladší, než jak tomu doopravdy je.

Charismatické Střelkyně

23. listopadu – 21. prosince

Stejně šťastně stárnou i ženy, které se narodily ve znamení Střelce. Jde o okouzlující dívky a dámy, které si nechávají i v pozdějších letech silné osobní kouzlo. Díky němu vypadají stále velmi přitažlivě a nikdo by jim rozhodně nehádal jejich skutečný věk.

Tvrdohlaví Býci

21. dubna – 21. května

Dámy, které se narodily ve znamení Býka, to mívají často poněkud těžší. Vzhledem k tomu, že jim byla do vínku dána dost divoká a tvrdohlavá povaha, zračí se jim jejich zvyky i ve tváři a poměrně brzy se začnou projevovat hlubokými vráskami. Proto by se ženy, které se narodily ve znamení býka, měly od mládí starat o svou pleť a hlavně – příliš se nemračit!

Foto: Shutterstock

Okouzlující Panny

23. srpna – 22. září

Panny milují život a rády si užívají všech jeho potěšení. Díky tomu o sebe velmi pečují a je to na jejich vzhledu znát. Vždy působí upraveně a lidé v jejich okolí jsou jejich zjevem a osobnostní tak okouzleni, že často ani nepřemýšlí o tom, kolik dané ženě narozené právě v pozdním létě, vlastně je let.

Přísní Kozorozi

22. prosince – 20 ledna

Kozorozi jsou známí tím, že jsou často hodně přísní na své okolí, ale i na sebe. Ženy v tomto znamení jsou proto často velmi hubené a jejich obličeji to zrovna nesvědčí, neboť působí stroze a přísně a je plný vrásek. Ženy-kozorozi tak často volí různé plastické operace a musí o sebe hodně dbát, aby vypadaly pořád mladě.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments