Úžasný trik na dokonalé vyčištění dřezu. Paní Mirka nechápala, jak je to možné

Tableta do myčky má jen pár centimetrů, a přesto plní svůj účel dokonale. Vyčistí několik sad nádobí a poradí si se zaschlou špínou, mastnotou nebo se spáleninami. V myčce nádobí ale nemusí její účel končit. Vyzkoušejte tabletu na čištění dřezu.

Efektivní tablety do myčky

Myčka nádobí by nemohla fungovat bez čistícího přípravku, jednoduché použití nabízejí tablety do myčky. Tablety obsahují čistící látky, které dobře rozpouštějí tuk i zbytky jídla a mají přidané leštidlo a sůl pro změkčení vody. Chrání přístroj před vodním kamenem, samotné čištění je díky soli efektivnější.

Tabletu do myčky lze velmi dobře použít na čištění dřezu, poradí si se zaschlou špínou, mastnotou a zbytky jídla. Čištění dřezu tabletou do myčky je nejen účinné, ale i snadné.

Čištění dřezu tabletou do myčky

Čištění dřezu s pomocí tablety je rychlé a snadné. Tableta bude dřez čistit prakticky bez vaší pomoci a nehrozí riziko poškrábání povrchu jako v případě, že čistíte drsnou stranou houbičky, drátěnkou a abrazivními čistícími přípravky. Po čištění tabletou se bude dřez krásně lesknout.

Foto: Shutterstock

Jak čistit dřez tabletou do myčky

Usazeniny jídla, mastnotu a vodní kámen odstraníte dvěma tabletami do myčky. Navíc vám tableta pomůže vyčistit i skvrny od čaje, vína a kávy, což oceníte zejména v případě dřezu v bílé barvě.

Pro čištění dřezu je zapotřebí dřez zašpuntovat tak, abyste jej mohli naplnit horkou vodou. Použijte vodu z rychlovarné konvice nebo ohřátou vodu ze sporáku. Ihned do dřezu vhoďte dvě tablety do myčky a nechejte lázeň působit přes noc. Poté dřez vypustíte a opláchnete čistou vodou. Abyste získali dokonalý lesk, postačí dřez vytřít suchým hadříkem.

Čištění dřezu nebylo nikdy snadnější, vyzkoušejte trik s tabletou do myčky i vy. Při pravidelném používání vám tableta pomůže i se zápachem v odpadu.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments