Luxusní exotická destinace nabízí ubytování za méně než korunu včetně jídla. Lidé jsou nadšení

Pokud jste si letos ještě nenaplánovali dovolenou, možná se to po přečtení tohoto článku změní. Protože nabídka, kterou vám představíme, je více než lákavá.

Ubytování skoro zadarmo

V hlavní roli je oblíbená thajská destinace v podobě města Čiang Mai, které se rozhodlo, že obnoví svůj dříve bohatý turistický ruch, jenž se v posledních letech poněkud utlumil. Místní hotely tak začaly nabízet ubytování za skutečně symbolickou částku v podobě jednoho bahtu za noc, což je přibližně 70 haléřů.

Do této speciální akce se přihlásilo několik stovek hotelů v tomto městě. Nutno říct, že obvykle jde o dvou až tříhvězdičkové kategorie, což ale na atraktivitě nic nemění. Běžná cena je totiž logicky mnohonásobně vyšší, a takto lze snadno dosáhnout na skvělou dovolenou v podstatě za cenu letenky.

Foto: Shutterstock

V ceně je také jídlo

Celou akci podporuje thajský úřad pro cestovní ruch a angažuje se v ní také společnost Robinhood. Právě přes její aplikaci byste měli rezervaci provést. Na tom však není nic těžkého, stačí si ji stáhnout.

Skvělé na tom je, že se do akce zapojily také místní restaurace. Za cenu 70 haléřů tak neobdržíte pouze ubytování, ale také poukazy na stravování v hodnotě 300 bahtů, tedy přibližně 200 korun.

Čiang Mai si od celé anabáze slibuje příliv turistů a větší obsazenost hotelů. Toto oblíbené město, které nabízí velké množství vyžití a památek, se nachází na severu Thajska.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Maminka se zájmem o zdravý životní styl. Miluje dlouhé procházky přírodou zakončené posezením v dobré restauraci.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments