V těchto znameních se rodí nejkrásnější ženy. Zůstanou ale samy, protože si na ně muži netroufnou

Krásu a charisma nedává ženám jen genetika. Údajně za jejich půvabem může být konstelace hvězd v době narození. Jsou znamení horoskopu, ve kterých se rodí nádherné ženy. Zároveň jsou to ženy silné a sebevědomé, které se muži bojí oslovit.

Cílevědomý Kozoroh

Ambice provází všechny jedince narozené ve znamení Kozoroha. Ženy v tomto znamení jsou cílevědomé a touží po kariérním postupu. Po celý život pracují na sebezdokonalení, seberealizace je pro ně prioritou, a to i v případě, že by měly obětovat část soukromí nebo rodinného života. Jdou si za svým a nejsou ochotny slevit ani když potkají pohledné muže. Žádné nezávazné románky pro ně nejsou, pečlivě vybírají partnera, který jim bude oporou a jdou jen do stabilních vztahů.

Souznění s Vodnářem

Vodnář hledá citlivou duši, která s nimi bude sdílet emoce a vnitřní naladění. Ženy ve znamení Vodnáře je třeba si předcházet. Často si potrpí na okázalá gesta a nákladné dary. Žena Vodnář očekává od muže, že jí bude rozumět i beze slov a že vytuší její přání, potřeby a touhy. Získat ženu ve Vodnáři není snadné, cesta je přes upřímné vyjadřování emocí.

Zasněné Ryby

Ryby jsou citlivé a empatické, pro druhé dokáží mnoho obětovat. Řídí se intuicí a často mají hlavu v oblacích. Partnery si idealizují a spíš než konkrétního muže milují vlastní představu o něm. Proto zůstávají často samy, protože brzy zjistí, že muž není takový, jak si jej vysnily. Potřebují partnera, který je provede více realitou než snovým životem.

Foto: Shutterstock

Dobrodružný Střelec

Žena Střelec je nespoutaná a s touhou po nových zážitcích a dobrodružství. Zaujmout ženu Střelce není snadné, a ještě těžší je, ženu ve Střelci udržet v rutinním rodinném životě. Jsou to ženy nestálé, které se velmi rychle začnou nudit. Chtějí zažívat nové věci, objevovat a experimentovat. Muž musí být schopen udržet krok.

Vášnivý Štír

Vztah se ženou Štírem je velmi vášnivý, intenzivní ale i romantický. Jsou schopné milovat celým srdcem, ale to až v případě, že si srdce ženy získáte. Na ženy ve Štíru zapůsobíte nejlépe čestnými úmysly, věrností a loajalitou. Stejně intenzivně jako dokáže Štír milovat, dokáže i nenávidět. Pozor ať Štíra nezradíte.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments