Venušiny kuličky pomáhají s pánevním dnem. Víme, kde je koupit diskrétně

Povolené pánevní dno vede k problémům s inkontinencí. Možná se prvně začervenáte, když vám jako pomocníka doporučí urolog či gynekolog venušiny kuličky. Nejspíš se chcete trapasu vyhnout podruhé při jejich nákupu. Poradíme vám, kde je koupit diskrétně.

Problémy s inkontinencí, tedy samovolným únikem moči, patří k těm, o kterých se nemluví

Která z nás by se taky chtěla s tímto problémem svěřovat. Tajíme to mnohdy i v rodině a před partnerem. To pak vede k odtažitosti a absenci sexuálního života. O další následky si pak koledujeme samy. Problém je přitom běžnější, než by se mohlo zdát, a též je řešitelný. Určitě je důležité zajíst s potížemi k lékaři. Ten vám s největší pravděpodobností doporučí posilování pánevního dna. K tomu jsou vhodné speciální cviky (Kegelovy cviky a cvičení podle Ludmily), ale též venušiny kuličky. Tyto metody se dají rovněž kombinovat.

Říkáte si, že vás inkontinence nedostihne?

Je to málo pravděpodobné a rozhodně je dobré se pojistit prevencí. Tou je třeba preventivní cvičení s venušinými kuličkami. Samovolný únik moči se nejčastěji objevuje v těhotenství, po porodu a v premenopauze a menopauze. Příčiny jsou jak hormonální, tak fyzické – například jí trpí obéznější ženy. Svaly pánevního dna pomáhají zajistit správné fungování našeho močového měchýře. Pokud je jejich funkce oslabena, dochází nejčastěji k tzv. stresové inkontinenci, tedy k úniku moči při zakašlání, kýchnutí, podřepu, zvedání těžších břemen či při sportu.

Venušiny kuličky dnes již ztratily statut tajuplné sexuální pomůcky pro ženy

Jsou zdravotní pomůckou a jde o jakési činky pro svaly pánevního dna. Venušina kulička se vloží do vagíny a cvičení spočívá ve snaze ji v ní co nejdéle ovládáním svých svalů pánevního dna udržet. Tuto důležitou pomůcku ženského zdraví nabízí i e-shop Sexio.cz – nejdiskrétnější e-shop v ČR. Právě zde koupíte venušiny kuličky s diskrétním doručením i s nejdiskrétnějším přístupem, pokud jde o vaše data. E-shop vás nebude obtěžovat ani žádným remarketingem. Takže se nemusíte bát, že poté, co se na nabídku venušiných kuliček byť jen podíváte, vás budou pronásledovat v každém reklamním sdělení, kamkoliv se na internetu podíváte. Proto je právě e-shop Sexio.cz ideální místo pro diskrétní nákup venušiných kuliček.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments