Vojta Dyk před rozvodem. Taťáně měl provést opravdu nehezkou věc

Po většinu času to u oblíbeného páru v podobě Vojty Dyka a Taťány Vilhelmové vypadá jako v pohádce. Tato dvojice platí v českém šoubyznysu za stálici a navíc ještě se sympatickými způsoby. Nikde se přehnaně nepředvádějí, neprezentují se pořád dokonal na sociálních sítích a jejich soukromý život je skoupý na skandály.

Procházejí krizí

Bylo by ale přeci jen zvláštní, kdyby se ani po deseti letech idylického vztahu neobjevily nějaké ty mráčky na obzoru. A v tomto případě jde o opravdové mraky. O co idyličtější byla minulost, to bouřlivější je podle všeho přítomnost.

Podle některých informací má velké problémy hlavně Taťány Vilhelmová, která si nepřipadá manželem dostatečně opečovávaná. Ba právě naopak, přijde ji, že ji v poslední době zanedbává. Číše už prý přetekla a papiňák definitivně bouchnul.

Už dříve se ostatně objevily zprávy, že v některých fázích herec vůbec nebydlel doma, ale kroužil kdovíkde. Spekulovalo se také o jeho nárazových vztazích s výrazně mladšími kolegyněmi. To pochopitelně Taťána nenese vůbec lehce, protože je přeci jen o sedm let starší než Vojta.

Foto: Shutterstock

Jiné fáze života

Tento věkový rozdíl byl nápadný už když se pár dával dohromady a mnozí mu kvůli němu nepředpovídali velkou budoucnost. V poslední době už to ale nikdo neřešil, avšak tento rozdíl nakonec zřejmě přeci jen promluvil. Oba dva herci jsou v trochu jiných životních fázích, což je může rozdělovat.

Je otázkou, nakolik bude mít Tatiana Vilhelmová pro úlety svého mladšího manžela pochopení. Nakonec mu je může s určitým sebezapřením dopřát, byť zřejmě bude chtít, aby si nacházel dostatek času i pro ni. Nebo to nakonec opravdu skončí rozvodem, jak tvrdí některé zdroje z blízkosti páru?

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments