Vůbec mi nedošlo, že to celý život dělám špatně. Hitem internetu je video, jak správně umístit osvěžovač do toalety

Jak se říká, učíme se celý život. I věci, které děláme tak automaticky, že o nich vůbec nepřemýšlíme, se dají provádět lépe.

Například takový osvěžovač do toalety. Vyčistíte záchod, až se blýská a jako třešničku na dortu do něj umístíte kuličkový deodorant. Tento multifunkční pomocník místnost nejen provoní, ale udržuje mísu hygienicky čistou a chrání ji před vodním kamenem pokaždé, když spláchnete.

Vtlačte osvěžovač pod mísu

Jako obvykle jeho plastový háček zavěsíte přes okraj mísy a přikryjete prkénkem. Občas je ale tvarovaný držák příliš malý nebo zase velký a k míse nepřilne. Tak se může stát, že při zvednutí prkénka osvěžovač z mísy vypadne.

Samozřejmě tento problém nepotkal jen vás, ale přemýšleli jste, jestli existuje způsob, jak ho zavěsit šikovněji? Na internetu se objevilo video, které se o to pokouší. Je to jednoduché. Prostě jen ten plastový háček místo na mísu vklíníte pod její ráfek. Deodorant tak vydrží na svém místě i v případě zvednutého prkénka.

Foto: Shutterstock  

Podívejte se, jak na to

Videa s tímto zlepšovákem viděli už skoro 2 miliony uživatelů a nasbíraly tisíce komentářů. Jako vždy jsou někteří nadšeni a jiní vidí nový způsob skepticky. Jedni tvrdí, že až teď zjistili, kolik let dělali věci špatně. A pochvalují si, že osvěžovač konečně drží na svém místě. Druzí jsou nespokojeni, že jim čistič vypadl po prvním spláchnutí nebo ho našli na dně záchodové mísy hned ráno.

Pokud vás tento zlepšovák zaujal, neváhejte ho vyzkoušet. Samozřejmě nebude sedět každé míse, stejně jako jí nesedí každý plastový háček. Pravděpodobně ho někteří z vás po vypadnutí vyloví ze záchodu a nadále ho už budou zase pokládat pod prkénko.

A jiní budou nadšeni, že do ráfku pod okrajem jejich mísy zapadne plast jako ulitý ani se nehne. O úspěchu tak rozhodne tvar vaší mísy.   

youtube.com

Foto: Shutterstock  

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments