Vybraná znamení zvěrokruhu dokáží až nadpřirozeně rozumět lidem. Řadíte se mezi ně?

Empatie, tedy schopnost porozumět druhým lidem a jejich pocitům, nebyla dána do vínku každému. Někteří se jí musí učit a jiní se o to bohužel ani nesnaží. Existují však typy lidí, pro které je empatie druhou přirozeností. Milovníci astrologie vypozorovali, že se jedná především o jedince narozené v těchto pěti znameních.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny jsou obvykle precizní a puntičkářští. Možná proto si snadno všimnou i každého detailu v komunikaci. Nejde jen o smysl sdělení, dokážou zachytit i rozdíly v tónu hlasu nebo výrazu tváře. A to z nich dělá jedince se skvělou schopností druhým porozumět. Dokonce se říká, že dokáží předvídat potřeby svých milovaných ještě předtím, než je oni vysloví.

Rak

Raci jsou údajně velmi přátelští, milí a také citliví. Záleží jim na druhých a lehce se orientují v jejich pocitech. Často ovšem přebírají jejich emoce, což může být značná nevýhoda. Musí se naučit odlišit svoje pocity od cizích, aby se nestali hromosvody špatné nálady. Potřebují příjemnou a poklidnou atmosféru, potom jsou dokonale šťastní.

Ryby

Ryby dokáží velmi dobře vnímat pocity druhých. A umí své schopnosti i zneužít. Mohou se z nich totiž stát skvělí manipulátoři, protože jsou mistry v ovlivňování. Zároveň dokážou skvěle rozpoznat pravdu od lži, takže je jen tak neoklamete. Ryby mohou svoji schopnost empatie samozřejmě využít i v dobrém slova smyslu. Bývají skvělými rádci, kteří dokáží své blízké podpořit ve složitých situacích.

Foto: Shutterstock

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra umí perfektně rozpoznávat emoce, dokáží se vcítit i do složitých problémů a najít zranitelná místa druhých. Někdy mají tendence vytěsňovat vlastní pocity na úkor těch cizích, proto jim často hrozí splín a deprese. Štíři si také umí vybudovat velmi pevné hranice. Proniknout skrze ně musíte přátelským přístupem a projevenou vděčností.

Váhy

Tito lidé jsou prý od přírody nerozhodní. Nemusí to ale být jen na škodu. Znamená to, že dopodrobna analyzují každý problém. Dokáží se také snadno vcítit do druhých. Přirozeně touží po harmonii, porozumění a míru. Dosahují jich právě tím, že berou ohled na pocity, myšlenky i přání ostatních.

Foto: Shutterstock, zdroj: Yourtango

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments