Žena poslala zprávu na číslo své zesnulé sestry. Přišla hodně drsná odpověď

Mladá dívka velmi tesknila po své sestře, která tragicky zahynula před pár lety. Podobně jako mnoho lidí v její situaci, také ona si rozhodla alespoň trochu psychicky pomoci. Vzala do ruky mobilní telefon a napsala sestře zprávu. Pochopitelně věděla, že se jí odpovědi nedostane, ale mohla mít pocit, že s ní komunikuje.

Komunikace se sestrou

To ale Faith Sidmanová ještě netušila, co se jí přihodí. Na číslo své sestry psávala opakovaně, když měla něco na srdci. Ačkoliv nemohla počítat s tím, že se jí dostane odpovědi, měla dojem, že je se sestrou v kontaktu a může ji říct to, co ji zrovna trápí nebo těší.

Faith pochopitelně vycházela ze zažité představy, že číslo operátor deaktivoval a její zprávy tak skončí kdesi ve vzduchoprázdnu. Snad i to ji k tomuto typu kontaktu vedlo. Měla pocit, že si tyto smsky cestu k její sestře nakonec nějakým nadpřirozeným způsobem najdou.

Realita však byla mnohem přízemnější. Zatímco nějaký čas na zprávy skutečně nikdo neodpovídal, po nějaké době nastal obrat.

Foto: Shutterstock

Nedostatek empatie

Když tak Faith své sestře napsala zprávu “Dnes na tebe moc myslím po celý den, strašně mi chybíš“, na chvíli byla v šoku, když jí přišla odpověď. Namísto zázraku ale následoval tvrdý návrat do reality. “Máš špatné číslo,” stálo v odpovědi.

Žena se ještě pokoušela celou situaci vysvětlit, ale na druhé straně se jí nedostalo zrovna moc pochopení. “Toto je firemní číslo, už mi nepiš,” ukončil konverzaci nový majitel někdejšího telefonního čísla její sestry.

Faith se o to vše podělila na sociálních sítích, kde drtivá většina jejích přátel a sledujících neměla příliš pochopení pro to, jak drsně byla odpálkována. Domnívají se, že nový majitel čísla měl projevit podstatně větší empatii a třeba Faith i nabídnout, aby na toto číslo klidně psala dále, když by cítila tu potřebu.

Pravdou je, že něco takového se může přihodit každému. Jak byste reagovali vy?

Foto: Shutterstock, zdroj: Yahoo

Autor: Anna Štěpánková

Maminka se zájmem o zdravý životní styl. Miluje dlouhé procházky přírodou zakončené posezením v dobré restauraci.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments