Albert v Česku spustil úžasnou novinku. Přesně to tu chybělo, lidé jsou doslova nadšení

Málokdy se dnes hovoří o nějakém obchodním řetězci v pozitivním duchu. Většinou jsou dnes bohužel tématem především vysoké ceny potravin a do toho ještě mizerná kvalita sortimentu, která je někdy natolik špatná, že jídlo musí být staženo z pultů prodejen.

Solidní jídlo

Ale abychom jen nehanili, tu a tam se některému řetězci povede i něco pěkného. Sice nevycházejí zákazníkům vstříc v tom nejdůležitějším, tedy nízkými cenami, ale aspoň se snaží nějakým způsobem inovovat.

Zákazníci si teď všimli velké novinky na pultech prodejen obchodního řetězce Albert. Tento krok je poplatný uspěchané době, kdy už nezbývá příliš času ani na nákupy a lidé chtějí mít jednoduše instantní řešení. Zároveň ale nechtějí konzumovat instantní jídla. Tak proč neudělat něco mezi tím?

Albert připravil boxíky na vaření určitého jídla. Přijde mi to jako fakt super nápad,” napsala na Twitteru jedna z nadšených zákaznic, která v Albertu právě objevila jeho novinku. Jde o krabičky, které obsahují vše potřebné pro přípravu určitého jídla.

Není tedy třeba složitě obcházet celou prodejnu se seznamem surovin. Tady jednoduše dostanete vše, co potřebujete. Maximálně pár věcí dle obalu ještě dokoupíte, ale to je tak vše.

Skvělá záležitost

Nejde přitom pouze o to, že je vše v jednom boxu. Zároveň jde také o inspiraci na oběd či večeři. Jednoduše vejdete do krámu, zajdete k příslušnému regálu a vyberete si jídlo. Skoro jako v restauraci, jen s tím rozdílem, že tady si ho ještě musíte uvařit. S přiloženým receptem už je to ale hračka.

Výběr je přitom velmi pestrý a jde napříč všemi možnými národními kuchyněmi. Najdete tu kuskus, burrito, musaku, teriyaki a spoustu dalších vynikajících jídel.

Čtěte také: Velký obchodní řetězec selhal. Prodává Čechům potraviny, ale co se tam našlo, to nelze odpustit. Ihned zavřít

Někteří zákazníci to ale přeci jen kritizují. Nelíbí se jim totiž cena takové krabičky, která je podle nich přehnaná. Většina jídel je k dispozici za cenu kolem stokoruny, ale některá přijdou i na 130 Kč. Ovšem je třeba říct, že jsou často v akcích, zejména potom ke konci pracovního dne, kdy ale zároveň přijdou nejvíce k ruce.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Petr
3 měsíců

Jó to je šikovná věc ty jejich menu boxy teď jsem uvařil ten jejich Marocký kuskus s mletým hovězím masem a musím uznat že je to opravdu jednoduché to připravit a chutná to dobře.

Martin
Martin
3 měsíců

V Ostrave v Globusu neco podobneho ke uz davno jen me v krabičce ale nevim zda si toho uz nekdo vsiml 😂😂 vy Albertaci😂

roscer
roscer
3 měsíců

To je jen “novinka” tady u nás. V zahraničí jsou tyto krabičky běžný. 😜😎

Jirka
Jirka
3 měsíců

Všiml jsem si, vím to. Je to super. Nemusím nic vybírat a mám to hned na určité jídlo vše připravené. kuchař Jirka

Jana
Jana
3 měsíců

Albert je prostě super.

Jiří
Jiří
3 měsíců

Do Alberta nikdy více, dražší potraviny v Česku nejsou.

Tomáš
Tomáš
3 měsíců
Reply to  Jiří

Ale jsou, samozřejmě.

Robert
Robert
3 měsíců

Bože to je zase kravina! No co čekat od tohoto plátku. Si raději koupím hotovku než tihle srágoru.

Petr
Petr
3 měsíců

To nejsou prošlé potraviny.Tyhle balíčky už jsou tam na prodej nějaký měsíc.Super dýňová polévka atd.Za ty prachy paráda.

Jiří
Jiří
3 měsíců

Albert si umí poradit se vším. Je to tak 15 let co jsem bydlel na ubytovně a v blízkosti byla prodejna Albert. Cenovou úroveň již nepamatuji, ale vím že se tam nechaly koupit balíčky s okrájenou mrkví , černými banány a podobně.
Jistě takhle efektně Albert zpracuje prošlé potraviny.

Tomáš
Tomáš
3 měsíců
Reply to  Jiří

Shodou okolností jsem před pár dny chtěl v Albertu koupit nějakou zeleninu na polévku, a náhodou narazil na balíček polévkové zeleniny se slevou, tak jsem jej koupil. Nic tomu nebylo, když pominu, že to bylo vyrobené průmyslově, a že to nebylo sklizené zrovna den předtím.