Ananasová dieta patří mezi nejúčinnější a netrápí hladem. Jak probíhá a jak dlouho trvá?

Každá žena touží po krásné, štíhlé figuře, s níž se bude moct pyšnit a za níž se budou otáčet všichni muži světa. Jenže ne každá žena takovou postavu má. Pokud ženy nejsou majitelkami vysněné postavy, zkouší vše možné, aby se jim podařilo zhubnout alespoň několik málo kilogramů. K tomu jim dopomáhají drastické diety, které však ruinují lidské zdraví. Existuje ale jedna, která je naopak velmi účinná a tělu prospěšná. Nazývá se ananasová dieta a slibuje snížení hmotnosti až o šest kilogramů během jednoho týdne.

Ananasová dieta je poměrně známá, a to především proto, že ji preferují hollywoodské celebrity. Navíc není zbytečně dlouhá, trvá tři až sedm dní (vždy je třeba poslouchat své tělo a nepřehánět to s dietou, pokud tělo znatelně protestuje). Ovšem už během jednoho týdne je díky dietě možné shodit neuvěřitelných šest kilogramů.

Dieta jen pro ty, kteří mají pevnou vůli

Jelikož se během diety konzumuje pouze jedna potravina, je nutné mít pevnou vůli. Ne každý dokáže konzumovat pouze jednu jedinou potravinu po dobu jednoho týdne. Motivací však může být zaručené snížení váhy a jistě jistý úbytek v centimetrech, který jde vidět víc, než čísla na váze.

Ananas, ananas a zase ananas

Jak jsme zmínili, ananasová dieta se skládá z pouze jedné potraviny, a tou je ananas. Během diety je povoleno konzumovat ananasovou dužinu či případně ananasovou šťávu, a to v objemu litr až tři litry denně. Pokud by odhodlaní jedinci chtěli svůj jídelníček zpestřit, mohou si výjimečně vzít nějaký citrusový plod, ovšem v minimálním množství.

Budu mít hlad?

I když v ananasu není dostatek živin, přesto obrovské množství vitaminů, nebudete mít hlad. Je to dáno tím, že v ananasu jsou schovány vzácné enzymy, které zahání pocit hladu. Dalším pozitivem je velmi rychlý a znatelný úbytek na váze během několika málo dnů.

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Autor: Tereza Čierníková

Pro magazín AAzdraví píše od srpna roku 2018. Milovaná práce jí každý den umožňuje nahlížet na zajímavá témata a také se věnovat koníčkům v podobě plavání a čtení.

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Loading...