Banka náhle začala rozdávat 6000 korun každé české rodině. Úžasné, takhle dostanete peníze úplně zadarmo

V dnešní době je doslova každá koruna dobrá. Může totiž pomoci překlenout výdajově náročný měsíc, kterých vzhledem k rostoucím cenám potravin i energií přibývá. Lidé, kteří se vyznají, si přitom mohou přilepšit nejrůznějšími akcemi, za které dostanou peníze zadarmo doslova na ruku.

Plácli se přes kapsu

Často podobné akce pořádají banky, které na obsazeném trhu chtějí přilákat nové klienty. Nebývá tedy výjimkou, že jim slibují hotovost za to, že jejich služby vyzkoušejí. Obvykle jde o nižší částky, ovšem tentokrát jde opravdu o zajímavou nabídku, která už stojí za řeč.

Je otázkou, nakolik banky tímto způsobem získají loajální klienty, kteří budou jejich služby využívat natrvalo. To vás ovšem nemusí zajímat a nabídku můžete využít zcela oportunisticky. Jednoduše splníte jednoduché věci, které se po vás žádají a následně služby využívat přestanete, případně je zrušíte.

Tentokrát je řeč o nabídce bankovního domu Raiffeisenbank. Ten začal lidem nabízet celé 3000 korun za to, že si u něj otevřou účet. Má to jedinou podmínku: zaplatit párkrát kartou. Tyto tři tisíce jsou totiž rozděleny do šesti splátek po pětistovce. Vždy ji získáte za to, že v daném měsíci zaplatíte třikrát kartou.

Foto: Shutterstock

Jak to využít na maximum

To lze splnit velmi jednoduše, není třeba skoro nic utrácet. V obchodě si můžete vzít třeba tři rohlíky a na samoobslužné pokladně každý z nich zaplatit kartou. A máte na daný měsíc splněno, pětistovka vám přijde. A takhle šestkrát za sebou.

V rámci rodiny je navíc možné využít multiplikační efekt. Na bonus má nárok každý člověk starší osmnácti let. Tedy manželský pár může založit dva účty a inkasovat dvakrát, dohromady 6000 korun. Pokud má ještě odrostlejší děti, může to být ještě více. A proč nezaložit účet i dědečkovi a babičce? Celkem se dají vydělat hezké peníze.

Foto: Shutterstock

Autor: Petr Vavrenka

Redaktor magazínu AAzdravi.cz. Vystudoval VŠE a publikační činnosti se věnuje od roku 2005 v médiích jako MF DNES, ČT24 nebo Koktejl.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Petr
1 rok

Mám pocit, že nemáte o čem psát. Hlavně se Váš styl psaní velmi blíží zoufalému bulváru ( ne vždy obsahově)
Hezký den

Tomáš
Tomáš
1 rok
Reply to  Petr

👍👍👍