Barvy podle znamení horoskopu. Tyhle barvy nesmíte nosit ani se jimi obklopovat

Barvy hrají v našich životech důležitou roli. Odráží naši osobnost a náladu. Pokud s nimi umíme dobře pracovat, dokáží zvýšit naši energii a výkon a zároveň snížit únavu. Správně zvolené barvy nám přináší pocit radosti a spokojenosti.

Naopak špatně zvolené přitahují negativní energie a neužitečné vibrace. Kromě toho v nás často vyvolávají pocit nepohodlí a nestability.

Podívejte se, jakým barvám byste se měli podle horoskopu raději vyhýbat. Znamení zvěrokruhu vám napoví, proč se někdy cítíte hůře. A že malé zamyšlení ráno před skříní vám může zajistit spokojenější den.

Beran

Černé by se měli co nejvíce vyhýbat lidé narození ve znamení Berana. Tato barva totiž negativně ovlivňuje jejich psychiku. Beran oblečený v černé často působí rozrušeně a nervózně a k věcem zaujímá negativní postoj.

Býk

Praktičtí Býci potřebují barvu, která jim dodá energii. Ale zase ne tak silnou jako červená. Ta by je příliš rušila. Jeho smysly uklidňují přírodní odstíny, jako je zelená, hnědá nebo béžová.

Blíženci

Jasné barvy, jako je červená a oranžová, Blížence stimulují, ale zároveň je mohou znepokojovat a rušit. Takže by se jim měli raději vyhnout. Pocit klidu jim naopak poskytne tmavě modrá.

Rak

Lidem, narozeným ve znamení Raka, nepřináší štěstí žlutá a černá. Obě tyto barvy v nich vyvolávají negativní stanoviska, pesimistické myšlenky a emoční nestabilitu.

Lev

K osobnosti Lva se vůbec nehodí pastelové odstíny. Jsou totiž příliš mírné. Lvi by se měli vyhýbat růžové, světle zelené nebo bleděmodré.

Panna

Výrazné barvy jako je červená a oranžová narušují klidné vody zrozenců ve znamení Panny. Činí je rozzlobenějšími, agresivnějšími a arogantnějšími.

Váhy

S pozitivními vibracemi Vah se velmi dobře snoubí růžová. Černá zase může vynést na povrch jejich rafinovanost. Na druhou stranu by se Váhy měly vyhýbat zelené a modré. Díky nim se totiž stávají melancholickými a pesimistickými.

Štír

Pro Štíra jsou méně šťastné barvy bílá a krémová. Mohou mu vnést do života prázdnotu a lhostejnost. Štír je nejzáhadnější znamení celého zvěrokruhu a barvy, které mu nejvíce vyhovují, obsahují magii a tajemství. Jsou to tmavě červená, fialová, smaragdově zelená a odstíny, spojené s nocí.

Foto: Shutterstock

Střelec

Excentrického střelce nejlépe reprezentuje žlutá. Optimistický odstín plný života. Na druhou stranu na něj nemá pozitivní vliv černá, i když někdy může uklidnit jeho přehřátého ducha.

Kozoroh

Střízliví elegantní a stabilní Kozorozi inklinují k jednoduchým barevným kombinacím. Často co nejtmavším. Dobře se cítí v černé, námořnické modři i šedé. Naopak jasně červená nebo žlutá jsou barvy, které by se neměly v okolí Kozorohů vyskytovat. Přináší jim do života lakomost, slabost, chamtivost a žárlivost.

Vodnář

Vodnáři stále hledají nové inspirace, nápady a zážitky. Lákají je především fialové a psychedelické barvy, pozitivní vliv na ně má i černá. Negativně na ně ale působí oranžová nebo červená ať už na oblečení nebo na vybavení interiéru.

Ryby

Rybám se doporučuje obklopit se žlutou nebo oranžovou. Barvami, které jim vrátí optimistická očekávání a úsměv na tvář. Rozhodně by se měly vyhnout zelené, která je dokáže spolehlivě vehnat do náruče deprese.

Pokud se ale cítíte dobře i v barvách, které vám hvězdy nedoporučily nebo dokonce zapověděly, určitě se jim nebraňte. Zřejmě jste natolik silná osobnost, že je na vás i zvěrokruh krátký.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Mated
Mated
1 rok

Jaká je předpověď na rok 2024?