Čarodějnice podle horoskopu. Tyto ženy mají zvláštní schopnosti, patříte mezi ně?

Dle znamení horoskopu můžeme některým ženám přisuzovat zvláštní spirituální schopnosti. Poznejte ty, které mají dány do vínku býti dobrou (bílou) čarodějnicí. Jsou to ženy s rozvinutou intuicí a mohou mít i jasnovidecké schopnosti. Jakých znamení se to týká?

Panny jako čarodějky

Panny jsou klidné, moudré a umí komunikovat s vesmírem. U panny se mohou vyvinout jasnovidecké schopnosti a v minulosti objevíte panny které vládly paranormálními silami. V běžném životě dají na svůj šestý smysl, ten je často uchrání od problémů. Mají instinkt na lidi a dokáží se vyhnout těm s nečestnou povahou. Dokonce jsou šikovné i v oblasti investic. Od panny si určitě nechejte poradit.

Čarodějky v kozorohu

O kozorohu se říká, že je to jedno z nejtajemnějších znamení zvěrokruhu. Jejich sepětí s vesmírem je silné, ale mají vazby i na oblast temnoty. Kozoroh je lehkovážný, nebojí se ani smrti. Nezastraší jej bolest, utrpení ani psychické strádání. S pocity umí dobře nakládat. Mají velkou odvahu a dokáží oprostit mysl od vnějšího světa, často vědí předem, co se v budoucnu stane.

Foto: Shutterstock

Empatické čarodějky ve znamení blíženců

Blíženci mají silně vyvinutou empatii. Dokáží se propojit s ostatními lidmi natolik, že když je něco trápí, dokáží část bolesti převzít a druhému výrazně ulevit. Sami blíženci se s tíživým pocitem vyrovnávají lépe než jiná znamení. Blíženci vnímají i to, co jiní vyzařují a dokáží jim předpovědět, co se v jejich životě stane.

Při příjemných i nepříjemných záležitostech umí ostatním pomoci najít řešení. Svému okolí předávají pozitivní energii, nejsilnější jsou v době, kdy vládne úplněk. K úplňku se váží i jejich jasnovidecké schopnosti. Ty jsou s blížícím se úplňkem nejsilnější.

Seznamte se s bílými čarodějkami ve vašem okolí a držte si je blízko. Dejte na jejich intuici a nechejte si poradit ve složitých situacích.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments