Chytří lidé začali dávat sůl do rohu místnosti. Důvod je jasný a prostý zároveň

Tento trik patřil mezi naprosto běžnou rutinu, ke které se uchylovaly dřívější generace. Místo toho, abychom si stěžovali na nedostatek, se můžeme postarat o přivolání toho správného vibu pro naši domácnost i život. Proč zrovna sůl a co dokáže?

Negativní energie nemá šanci

V dřívější době byla práce s energiemi naprosto běžná součást každoročního úklidu domácnosti. Žádná jarní očista, letní smýčení, nebo podzimní úklid se bez této magické součásti vyklízení domu neobešli. Někdy se nám totiž stává, že se ve své domácnosti již necítíme jako dřív. Necítíme se dobře z mnoha důvodů, které si ale dost dobře neumíme vysvětlit. Jako by zde bylo něco mezi nebem a zemí. Právě zde je prostor pro práci se solí.

Sůl v rohu místnosti

Jak vlastně pracuje sůl v náš prospěch? Podle starého učení se má nasypat na podlahu nebo na talířky a nechat působit alespoň přes noc. Sůl nasaje negativní energii z bytu. Kromě tohoto fyzického úkonu se také můžete postarat o to, abyste dali jasné zadání a požádali vyšší sílu, ať již věříte v cokoliv, aby vám pomohla zbavit domov negativity.

Foto: Shutterstock

Přivolejte si prosperitu

Kdo nic nežádá, nic nedostane. Přesně toto trvrdily dřívější generace a snažily se, aby bylo jejich snažení posvěceno také z vyšších sfér. Abyste si i vy přivolali prosperitu, na sůl se doporučuje přidat několik kousků sušeného hřebíčku. Harmonie, mír a klid domova tak nebude jen vaším přáním a každodenní činností, ale také splněným snem z vyšších kruhů.

Sůl se objevuje v rámci lidové péče o domácnost již od nepaměti. Například je zanesena v indickém učení vastu-shastra, tedy v souboru učení o domově. Takto se používala pro posvěcení cesty k bohatství. Dům je považován za živou bytost, ke které můžeme promlouvat. Je třeba se o něj starat, ale také jej můžeme požádat o podporu v našem snažení.

Foto: Shutterstock

Autor: Tomáš Kavka

Redaktor serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel
Karel
4 měsíců

Kdepak sůl ne, ale cukr. A doprostřed místnosti. To se člověk potom nasměje.