Co jste byli zač v minulém životě? Podívejte se na své datum narození a zjistíte to

Mnoho lidí se zajímá o to, kým byli v minulých životech. Existuje několik způsobů, jak to zjistit, a jedním z nich je vyčtení informací ze svého data narození. Tento přístup vychází z některých náboženských a filozofických učení, která tvrdí, že naše data narození odrážejí naši duši a osobnost a jsou spojena s našimi minulými životy.

Spočítejte své životní číslo

První krok je zjistit své životní číslo. To získáte tak, že sečtete všechny číslice ve svém datu narození a výsledek dále sečtete, dokud nezískáte jednociferné číslo. Například pro datum narození 1. 3. 1980 byste získali číslo 4 (1+3+1+9+8+0).

Dalším krokem je podle numerologického klíče zjistit, jaké vlastnosti a charakterové rysy se k danému číslu vážou. Následující seznam může sloužit jako vodítko:

Životní číslo 1

Jste soutěživí a cílevědomí, ale také máte sklon k samotářství. Ve svém minulém životě jste mohli být sportovcem nebo podnikatelem.

Životní číslo 2

Dvojky jsou kreativní a emocionálně vyrovnaní, ale můžete mít sklon k pasivitě. Ve svém minulém životě jste mohli být umělcem nebo lékařem.

Životní číslo 3

Jste komunikativní a oblíbení, ale je zde sklon k rozhazování peněz. Ve svém minulém životě jste mohli být hercem nebo novinářem.

Foto: Shutterstock

Životní číslo 4

Jste praktičtí a spolehliví, ale také můžete být tvrdohlaví. Ve svém minulém životě jste mohli být například zemědělcem nebo řemeslníkem.

Životní číslo 5

Měli jste v minulém životě velkou vnitřní sílu a schopnost překonávat překážky. Byli jste schopni se rychle adaptovat na nové situace a najít řešení.

Životní číslo 6

V minulém životě jste byli velmi laskaví a pozorní k ostatním. Výrazná byla schopnost naslouchat a porozumět potřebám ostatních.

Životní číslo 7

Měli jste v minulém životě velkou duchovní sílu a hluboké znalosti. Vaší doménou byla schopnost přinášet nové pohledy na svět a pomáhat ostatním nacházet smysl života.

Životní číslo 8

Osmičky byly pravděpodobně v minulém životě velkými vůdci nebo mocnými vládci. Tito lidé jsou schopni vést ostatní a dělat rozhodnutí, která se dotýkají mnoha lidí. Mohou mít sklony k ambicióznosti a touze po moci.

Životní číslo 9

Ti, jejichž životní číslo je 9, byli v minulém životě mudrci, nebo se věnovali filozofii. Tito lidé jsou velmi inteligentní a mají široký všeobecný přehled. Mají velký zájem o vědu, umění a filozofii, a jsou velmi přemýšliví.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Radmila
1 rok

Mám číslo 3. a bohužel to docela sedí. Hlavně s tím rozhazovaním peněz a komedianstvím.

Mirka
Mirka
1 rok

Nevím jak to spočítat

Alena Tamasova
Alena Tamasova
1 rok
Reply to  Mirka

Nevím jak to spočítat

Pavel
Pavel
1 rok

Tak to prostě nefunguje, spekulace o minulých životech pro mě nejsou vodítkem.