Co jste byli zač v minulém životě? Prozradí to vaše datum narození, funguje to stoprocentně

Životní číslo je v numerologii jedno z nejdůležitějších čísel vedle data narození. Také se nazývá osudové číslo. Jak se toto číslo získá? Je to jednoduché. Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození a redukovat je na čísla od 1 do 9. Čísla 11 a 22 se neredukují.

Například, pokud jste se narodili 14. 8. 1967, provedeme následující výpočet:

  • 1 + 4 + 8 + 1 + 9 + 6 + 7 = 36
  • 3 + 6 = 9

Vaše životní číslo je 9.

Každé životní číslo nese s sebou určité vlastnosti a vlivy, které ovlivňují váš současný život. Zde je stručný popis jednotlivých životních čísel:

Král nebo obchodník?

Životní číslo 1 Lidé s tímto číslem byli v minulém životě někým významným, možná členem královské rodiny nebo politikem. V tomto životě se mohou cítit osaměle, protože měli problém rozlišit skutečné přátele. Mají však velkou vůli a odhodlání.

Životní číslo 2: Ve vašem minulém životě se točilo kolem milostných vztahů. Možná jste se jimi nechali pohltit a to vás stálo hodně. V současnosti můžete cítit, že vám někdo po boku chybí.

Životní číslo 3: V minulosti jste se živili tvůrčí činností, jako byli spisovatelé, malíři nebo sochaři. Netoužili jste po materiálním bohatství, ale chtěli jste se věnovat tomu, co vás baví. Také jste si zakládali na rodině.

Životní číslo 4: Lidé s tímto číslem prožili dobrodružný život plný nástrah a nebezpečí. Mohli to být vojáci, policisté nebo vězeňští dozorci. V tomto životě toužíte po dobrodružství a nestereotypní práci.

Životní číslo 5: V minulém životě jste byli pravděpodobně dobrodružnými cestovateli, objeviteli nebo obchodníky. Toužili jste po svobodě a nových zážitcích. V současnosti můžete cítit potřebu změny a neustálého pohybu.

Foto: Shutterstock

Sklony k úspěchu

Životní číslo 6: Lidé s tímto číslem byli v minulosti spojováni s rodinou, domovem a péčí o druhé. Možná jste byli rodiči, učiteli nebo lékaři. V tomto životě se snažíte vytvořit harmonii a stabilitu.

Životní číslo 7: V minulém životě jste se pro někoho obětovali, možná pro rodinu nebo vlast. Vaše víra byla silná, a to se promítá i do dnešního života.

Životní číslo 8: Ve vašem minulém životě jste se pravděpodobně věnovali podnikání, financím nebo moci. Byli jste ambiciózní a cílevědomí. V současnosti můžete mít sklony k úspěchu a materiálnímu bohatství.

Životní číslo 9: V minulosti jste byli pravděpodobně filantropové, humanisté nebo duchovní učitelé. Měli jste silnou intuici a touhu pomáhat druhým. V současnosti se můžete cítit spojeni s celým lidstvem.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Růženka
Růženka
20 dní

A číslo 11 taky nikde !???

Jiří
Jiří
20 dní

A číslo,10 jsem nenašel

Pepelupo
Pepelupo
20 dní

Máte smůlu, ač se vám to líbí nebo ne, Člověk má jen jeden pokus a žije jen jeden život. Taková je Pravda. A že se s ní jednou setkáte, tím si můžete být jistí.
Pěkný den. P. V.

Alexandra
Alexandra
21 dní

Asi mě tvůrci činnost nepustila ani v tomto životě