Vaše oblíbené ovoce na vás prozradí řadu věcí, zjistili vědci. Můžete tak odhadnout charakter člověka

Každý z nás má své oblíbené pokrmy i nápoje. A to, co nám chutná, odráží i náš charakter. Vědci z chicagské univerzity v dlouholetém psychologickém výzkumu zjistili, co o vás vypovídají různé druhy ovoce, kterým dáváte přednost.

Jablka

Lidé, co mají rádi jablka, jsou poměrně extravagantní, impulzivní, energičtí, otevření a trochu náladoví, i když se to snaží skrývat. Lépe organizují kolektiv než sebe a umí dát věcem spád. Rádi cestují, užívají si života a krásné věci. Mají šarm a dobrý vkus.

Hrušky

Ti, co mají rádi hrušky, se snadno nadchnou, ale pak zase pochybují. Jsou vrtkaví, milují diskuse a nečekané zvraty, někdy jsou neklidní, nervózní a vznětliví. Navazují náhodné kontakty a pak z nich utíkají. Nedávají věcem čas na dokončení a úspěch.

Třešně

Lidé milující třešně jsou zaměřeni na domov a rodinu, občas zažívají profesní pády a ke vzestupu jim pomáhá houževnatost. Mají tvůrčí představivost a odlišná realita je frustruje. Jsou upřímní, loajální, ale ve vztazích špatně vyjadřují nejniternější pocity.

Hroznové víno

Slušní, trošku vznětliví, mají spoustu elánu a energie. Milují život i společnost. Jsou zdvořilí, někdy přehnaně temperamentní, milují krásné věci, přírodu, zvířata i lidi.

Broskve

Přátelští, upřímní, otevření, srdeční, umí odpouštět, jsou ambiciózní, ale když se jim to vymkne z ruky, mohou působit jako kariéristi. Vášniví, ale na venek decentní.

Foto: Shutterstock

Mango

Ti, co mají rádi mango, jsou dobří milenci, trochu svéhlaví, se silnou vůlí a s pevnými názory. Jsou to extremisté, rádi kontrolují situaci, zapojují se do debat přinášejících duševní výzvy a obohacení. Jsou silní navenek, v partnerství hledají něhu a zázemí.

Banány

Ti, co milují banány, jsou laskaví a vyzařuje z nich klid. Jsou definicí duševní krásy a okolí je má rádo. Často jim však chybí sebevědomí, jsou plaší, přecitlivělí, zranitelní a zneužitelní. Každý partnerský, kamarádský či obchodní vztah vyladí do harmonie.

Pomeranče

Lidé, co mají rádi pomeranče, jsou trpěliví, silní a s pevnou vůlí. Vše dělají důkladně, klidně, pomalu a nebojí se tvrdé práce. Někdy jsou plašší, ale s dobrými přáteli nalézají klid i sebevědomí. Jsou otevření jiným názorům a rádi pečují o své blízké.

Ananas

Ti, co mají rádi ananas, se rychle rozhodují a jednají. Jsou odvážní a umí najít pozitiva i v bezvýchodné situaci. Mají organizační schopnosti, nebojí se velkých úkolů, jsou čestní, upřímní a obklopují se stejnými přáteli. Špatně však vyjadřují city.

Foto: Shutterstock, zdroj: Basket

Autor: Pavla Růžičková

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments